novy-jogger-02

Dacia NOVÝ JOGGER

Již za 417 500 Kč

Délka jako kombi, prostornost MPV, vzhled SUV

7 míst*

607 až 1 819l

objem zavazadlového prostoru**

64 konfigurací

* Možná konfigurace se 2, 3, 5 nebo 7 místy, dle vašich potřeb a preferencí.

** Minimální objem zavazadlového prostoru 607 l a maximální objem zavazadlového prostoru 1 819 l, v závislosti na variantě a konfiguraci interiéru.


ZCELA NOVÝ RODINNÝ SEDMIMÍSTNÝ VŮZ

Nová Dacia Jogger vystupuje z davu. Spojuje délku kombi, prostornost MPV a robustnost SUV.


resizer-video.png

VYSOCE MODULÁRNÍ

Nová Dacia Jogger je k dispozici v sedmimístné i pětimístné variantě, můžete tedy zvolit přesně to, co potřebujete. Sedadla navíc nabízí velké množství konfigurací, které vyhoví vašim požadavkům.

novy-jogger-03.jpg

UŽIJTE SI SPOLEČNÉ CESTOVÁNÍ

Díky 7 plnohodnotným sedadlům můžete pohodlně cestovat s přáteli nebo rodinou. Všichni cestující na zadních sedadlech ve 2. a 3. řadě mají k dispozici spoustu místa. Sedmimístná varianta nového vozu Dacia Jogger se přizpůsobí vašim přáním! Můžete vyjmout sedadla ve třetí řadě a využít velký zavazadlový prostor pro uložení všech svých věcí.

novy-jogger-04.jpg

VÍTEJTE NA PALUBĚ

VYBAVEN NA VŠECH ÚROVNÍCH

novy-jogger-05.jpg
novy-jogger-06.jpg
novy-jogger-07.jpg

Modulární podélné střešní lišty

Jedete s rodinou na výlet? Chystáte se na sportovní víkend? Vyrazte na cestu bez omezení! Své vybavení můžete převážet buď přímo na střešních nosičích, nebo můžete během chvilky namontovat střešní box. Buďte králi silnic!

24 l úložných prostor

Nový vůz Dacia Jogger disponuje velkým množstvím úložného prostoru s mnoha důmyslnými a snadno přístupnými přihrádkami pro každého.

Potkávací světlomety LED

Stmívá se? Potkávací světlomety s technologií LED se díky světelnému senzoru automaticky rozsvítí a zajistí vám lepší viditelnost za všech podmínek. Začíná pršet? Díky dešťovému senzoru se stěrače spustí automaticky.

novy-jogger-08.jpg

Media Control

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

Media Display

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí displej vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.

novy-jogger-09.jpg
novy-jogger-13.jpg

ÚDRŽBA VAŠEHO VOZU JE SNADNÁ!

Získejte výhody odborného servisu Dacia, aby váš vůz zůstal v perfektním provozním stavu.

  • Program údržby výrobce.
  • Revizní servisní kontrola vozu.
  • Použití originálních náhradních dílů.
  • Záruka jeden rok na náhradní díly a práci.

Zjistěte více

 

_
_
_
_
_
_
_