Karosárna Lakovna

V karosárně a lakovně naši vyškolení pracovníci prováději:

Autorizovaný servis PYRAMIDA Průhonice Vám nabízí NON STOP telefonní linku, na které Vám naši specialisté zdarma a profesionálně poradí jak dále postupovat.

+420 602 182 424

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti oprav karoserií automobilů. Nabízíme kompletní servis vozů po nehodě vč. vyřízení pojistných událostí přes pojišťovny. Jsme smluvními partnery pojišťoven Allianz, Kooperativa, Česká pojišťovna, Uniqa a Česká podnikatelská pojišťovna. Další službou je automatické zajištění odtahu poškozeného vozidla do našeho servisu. V rámci oprav vozidel po nehodě z povinného ručení má u nás klient možnost využít zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. V tomto případě půjčovné za náhradní vůz hradí pojišťovna.

PYRAMIDA Průhonice nabízí své služby nejen značkám, které oficiálně zastupujeme, ale veškerým vozidlům dostupným na trhu.

renault-services-rayure.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Naším prvotním cílem je maximální spokojenost zákazníka, proto námi opravená vozidla od nás odjíždí jako nová, a to v co nejkratším možném termínu. Po technologické stránce využíváme plně ekologický lakovací box SAIMA – v místě servisu. Při lakování používáme výrobky 3M – broušení, tmelení a přímo pro lakování využíváme výrobky společnosti GLASURIT (vodou ředitelné plně ekologické autolaky). Dále máme k dispozici i zařízení na rychloopravy laků (lokální poškození). Klempířské práce provádíme na rovnacích rámech BLACK HAWK (zapuštěné v podlaze prostoru dílny). Obě pracoviště se nacházejí v areálu servisu, tudíž odpadá jakákoli další manipulace s vozidlem během opravy. Jsme autorizovaný servis pro vozidla RENAULT, DACIA, SEAT, FIAT a všechny výše uvedené práce provádí plně vyškolený tým našich pracovníků.

Kontaktní osoba:

Vladimír Mrázek
+420 267 184 737