leon-fr-desire-red-5d_04_hq.jpg

SEAT Leon

Cena již od 559 900 Kč

Unikátní vlastnosti

Design: Dynamické ukazatele směru
Technologie: Digitální přístrojový štít
Konektivita: SEAT CONNECT
Bezpečnost: Travel Assist

 

Sebevědomý. Výkonný. Propojený.

Nový SEAT Leon. Sportovní vzhled. Moderní interiér. Kompletní konektivita pro bezproblémové zážitky z jízdy.


SEAT Leon.

zvýhodnění až 137 300 Kč*

SEAT Leon. A navíc ve sportovní verzi FR? Sebevědomý vzhled. Radost z jízdy, jistota a bezpečí na každé cestě. Více prostoru v moderním interiéru. Full LED osvětlení s působivým zadním Coast-to-Coast světelným panelem. Kompletně a bezdrátově připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Nastal čas zazářit.


novy-seat-leon-sp-technologie.jpg

Technologie

Nový způsob života

Nový 10" navigační systém s dotykovým a hlasovým ovládáním se propojí s vaším smartphonem a dovolí vám snadno kontrolovat váš vůz.

 

SEAT CONNECT

Váš vůz. Vždy na dosah ruky.

Kompletně připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Ať jste za volantem nebo kdekoliv jinde. Použijte hlasové pokyny nebo váš smartphone na:

  • Služby v infotainmentu, které vás také informují o dopravě
  • Parkování, čerpací stanice a jen ty nejlepší trasy
  • Odemykání a zamykání vozu odkudkoliv
novy-leon-element-seat-connect.jpg

Je čas zazářit.

Výrazné křivky a nápadité sportovní detaily přinesou novému SEATu Leon na silnici čerstvý vítr.

Jde o to užívat si přítomnost. Objevte novou dimenzi konektivity, prostoru a komfortu v novém voze SEAT Leon.

youtube-resizer.png youtube-resizer-tablet.png

Bezpečnost

V bezpečí za každých okolností

Zabudované asistenční systémy využívají pokročilé senzory k hlídání mrtvého úhlu, při couvání nebo vystupování z vozu.

novy-leon-element-bezpecnost__1_.jpg
novy-leon-ehybrid.jpg

SEAT Leon eHybrid

Poháněn novými začátky

Úplně nové elektrizující zážitky. Nadále si můžete užívat sílu dynamické jízdy, ale přitom omezit svou emisní stopu. To je SEAT Leon eHybrid.

Objevte více


Spotřeba paliva komb. od 1,1-6,2 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 23-144 g/km.  *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 31. 5. 2024 nebo do odvolání pouze na skladové vozy SEAT Leon. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

_
_
_
_
_
_
_