novy-seat-leon-sp-element1.jpg

SEAT Leon Sportstourer

Cena již od 546 999 Kč

Unikátní vlastnosti

Design: Dynamické ukazatele směru
Objem zavazadlového prostoru: 620 litrů
Komfort: Virtuální pedál
Bezpečnost: Prediktivní adaptivní tempomat

Zažijte více

Je tady nový začátek

Sportovnější design. Vylepšená konektivita. Více prostoru. To je nový SEAT Leon Sportstourer. Pro ještě více svobody za volantem.


SEAT Leon Sportstourer.

zvýhodnění až 137 300 Kč*

SEAT Leon Sportstourer. A navíc ve sportovní verzi FR? Sebevědomý vzhled. Radost z jízdy, jistota a bezpečí na každé cestě. Více prostoru v moderním interiéru. Full LED osvětlení s působivým zadním Coast-to-Coast světelným panelem. Kompletně a bezdrátově připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Nastal čas zazářit.


novy-seat-leon-sp-technologie.jpg


Technologie

Každý den o něco snadnější

Připojte svůj mobilní telefon do nového 10" navigačního systému a užívejte si vaši hudbu, mapy a další aplikace, které máte rádi.

 

Objem zavazadlového prostoru

Prostor pro všechny věci na světě

Kapacita kufru 620 litrů. Dostatek prostoru pro všechny věci, které se vám budou hodit.

novy-seat-leon-sp-zavazodlovy-prostor.jpg

Jste připraveni zazářit?

Je čas zazářit.

Ostré křivky. Aerodynamický spojler. Kola z lehkých slitin. Protože každá jízda by měla být zážitkem.

SEAT CONNECT

Připojeno bez starostí.

Kompletně připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Ať jste za volantem nebo kdekoliv jinde.

Použijte hlasové pokyny nebo váš smartphone na:

  • Služby v infotainmentu, které vás také informují o dopravě
  • Parkování, čerpací stanice a jen ty nejlepší trasy
  • Odemykání a zamykání vozu odkudkoliv

 

novy-leon-element-seat-connect.jpg
novy-leon-element-bezpecnost__1_.jpg

Bezpečnost

V bezpečí za každých okolností

Zabudované asistenční systémy využívají pokročilé senzory k hlídání mrtvého úhlu, při couvání nebo vystupování z vozu.

SEAT Leon Sportstourer eHybrid

Poháněn novými začátky

Úplně nové elektrizující zážitky. Nadále si můžete užívat sílu dynamické jízdy, ale přitom omezit svou emisní stopu. To je SEAT Leon Sportstourer eHybrid.

Objevte více

 

novy-seat-leon-sp-ehybrid.jpg

 

Spotřeba paliva komb. od 1,6-5,6 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 37-147 g/km.   *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 31. 5. 2024 nebo do odvolání pouze na skladové vozy SEAT Leon Sportstourer. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

_
_
_
_
_
_
_