Nový Renaut Trafic Combi a Nový Renault Trafic Spaceclass

14-2021_-_new_renault_trafic_spaceclass_on_location.jpeg

Renault představuje svůj zcela nový sortiment výrobků Trafic pro přepravu osob, tvořený dvěma modely pro rozmanité použití. Nový Renault Trafic ve verzi Combi pro velký vnitřní prostor nebo větší počet pasažérů a SpaceClass pro přepravu VIP posilují a přetvářejí svoji DNA s ještě dynamičtějším designem, optimalizovaným interiérem, rozšířenou škálou pohonných jednotek a s ještě větší bezpečností.

Nový Trafic Combi bude perfektně vyhovovat velkým rodinám, živnostníkům co chtějí využívat vůz pro práci i rodinu nebo subjektům zabývajícím se přepravou osob (firmy nebo místní samosprávy). Uspokojuje požadavek na určitý počet míst a modularitu bez kompromisů v oblasti pohodlí a prostoru.

Nový Renault SpaceClass naopak umožňuje splnit očekávání nejnáročnějších řidičů a cestujících vyhledávajících víceúčelovost, prostor a výjimečné pohodlí.

Subjekty specializující se na dopravu turistů a VIP budou moci vybavit vůz paketem Signature a koženými sedadly, aby vytvořili skutečný prostor „business class“. Bez námahy se promění na skutečný mobilní obývací pokoj (který může pojmout až 5 naproti sobě sedících osob) se stolkem uprostřed a s otáčivými a posuvnými sedadly v druhé řadě.

Zákazníci, kteří chtějí podnikat výlety, se mohou spolehnout na verzi Escapade. Je koncipována jako rekreační vozidlo a zadní trojmístnou lavici lze přeměnit na postel o délce až o délce až 1,90 m. Je vybavena sklopným stolkem a čtecí lampičkou na boku a je tak ideálním společníkem pro cestování bez jakýchkoliv omezení.

Nový Trafic Combi a Nový Trafic SpaceClass se na silnicích objeví v květnu 2021.

„Po více než 2 milionech prodaných kusů za 40 let posiluje Renault DNA svého ikonického vozidla Trafic lepším designem, výkonem a bezpečností, a to nejdříve prostřednictvím osobních verzí. Nový Renault Trafic Combi pro osobní dopravu a Nový Renault SpaceClass pro přepravu VIP zákazníků jsou elegantnější díky expresivnějšímu designu, novým pokročilým asistenčním systémům řízení a rozšířené nabídce pohonných jednotek. Definitivně se začleňují mezi osobní vozidla. Díky verzím určeným pro místní samosprávy a početné rodiny, pro přepravu VIP zákazníků a pro zákazníky toužící po dobrodružství si každý najde vozidlo, které mu vyhovuje. Pokud jde o užitkovou verzi Nového Renaultu Trafic, tak tu budete moci spatřit na konci roku 2021.“

Jean-Baptiste Mauduit, Obchodní ředitel segmentu středních a velkých dodávek, skupina Renault.