Nový Renault Express Van: praktická a úsporná dodávka

express_van.jpg

Renault zařazuje do svého sortimentu malých dodávek Nový Express Van. Tato praktická a úsporná malá dodávka je určena zejména pro podniky usilující o nejlepší poměr cena/výkon, kterým uspokojuje jejich nejdůležitější potřeby. Nový Express Van, který se vyrábí v závodě Renaultu v Tangeru, v Maroku, se začne prodávat v Evropě a ve světě od dubna 2021.

„Nový Express Van se vyznačuje dynamickým a robustním vnějším designem, který je  v naprostém souladu s pravidly pro styl u značky Renault. Nabízí na trhu nesrovnatelné rozměry ve své kategorii, moderní vnitřní prostor zahrnující řadu úložných prostor, pohodlná sedadla s dlouhou životností. S Novým Express Van se Renault obrací na zákazníky požadující objem a to, co je ve vozidlu opravdu nutné.“
Jean-Louis Wiedemann, obchodní ředitel oddělení malých dodávek, skupina Renault.

Nový Express Van: 5 neopomenutelných vlastností

  • Příjemnější pobyt uvnitř vozidla s úložnými prostory o objemu přibližně 48 litrů, což je nejvyšší objem ve své kategorii.
  • Praktické nakládání! Velká šířka posuvných bočních dveří (716 mm). Délka ložné plochy (1,91 m) a objem nákladového prostoru (až 3,7 m³) za pevnou přepážkou na nejlepší úrovni na trhu.
  • Konektivita: indukční nabíjení, až tři zásuvky USB a čtyři zásuvky 12 V a multimediální systém EASY LINK s 8“ displejem, zrcadlením smartphone a navigací.
  • Posílená bezpečnost s displejem Rear View Assist, různými řešeními na zlepšení viditelnosti mrtvých úhlů a systémem stabilizace přívěsu.
  • Čtyři benzínové a dieselové motory.