Pyramida Průhonice

Světu sice vládne elektrifikace, ale moc dobře víme, že to není pro každého. Všichni si ale naopak potrpí na opravdu nízkou spotřebu. Právě proto máme v nabídce několik vozů značky Dacia s pohonem na LPG. 😎 Výhody? Dojezd na jedno tankování až 1000 km, ­vyšší zůstatková hodnota vozu, kontrola systému LPG, která je zahrnuta do standardního programu údržby a také záruka 3 roky nebo 100 000 km. A to nejdůležitější! Jde o skladové vozy dostupné ihned a za skvělé ceny! Všechny níže představené vyjdou s využitím financování na méně než 370 000 Kč! 🤩

Asi se s námi shodnete, že při konfiguraci nového vozu hraje výběr barvy opravdu důležitou roli. 🌈 Chceme vám to trochu ulehčit a tak vám postupně představíme barvy všech modelů SEAT. Dnes začneme Ibizou, tedy stylovým městským modelem, který je na trhu od roku 1984. :) V nejnovější generaci jde o moderní vůz, který je navržen nejen pro městská dobrodružství. To znamená pro všechny vaše aktivity nejen ve městě, ale i mimo něj. Jakkoliv má kompaktní rozměry, často se mu přezdívá "menší dvojče Leonu", protože nabídne stejně moderní prvky výbavy, bezpečnosti či konektivity. Ibizu jednou zkusíte a už napořád se vám zapíše do paměti. 🥰 Všechny informace o modelu SEAT Ibiza najdete na našem webu: https://www.pyramidapruhonice.cz/nove-vozy/seat/ibiza/ A ty barvičky? Za nás jednoznačně metalická červená. A co myslíte vy? Jaká barva Ibize podle vás sluší nejvíce? :)

Pokud patříte mezi fanoušky moderních technologií nebo prostě jen dbáte na co nejlepší spotřebu, jistě vás zaujme naše nabídka hybridních vozů #Renault. ⚡️ Všechny vozy, které níže vidíte, máme skladem a mohou být ihned vaše. V nabídce nechybí stylové Clio nebo prostorný Captur. Všechny vozy mají velmi zajímavou výbavu, a co je důležitější, také cenu. :) Vyberete si? V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. :)

Máme pro vás pondělní ojetinu za super cenu! 🤩 Svého nového majitele u nás vyhlíží modrý SEAT Leon s benzinovým TSI o objemu 1.5 litru pod kapotou. Do vínku dostal fantastickou výbavu FR, které nechybí LED světlomety, spousta bezpečnostních i komfortních asistentů nebo sportovní sedačky. Leon je po prvním majiteli, najeto má 9520 kilometrů a až do roku 2024 má platnou záruku. Po důkladné prohlídce na našem servisu můžeme garantovat, že je ve skvělém stavu! A jak jsme slíbili, je za skvělou cenu 441 000 Kč. Podrobný inzerát vozidla najdete na našem webu: bit.ly/LeonFRnaprodej

Už plánujete přezouvání na letní pneumatiky? Nebo snad potřebujete servis vašeho vozidla? Obraťte se na nás! Co se přezouvání týče, doporučujeme si zamluvit pro vás ten nejlepší termín co možná nejdříve. Vyhnete se tak čekání. :) I na servis máme dostatek volných termínů. Objednávat se můžete i online pomocí formuláře na našem webu: https://www.pyramidapruhonice.cz/servis/ Dodržujeme současná vládní nařízení, takže vaše vozidlo převezmeme v bezpečí venkovního stanu a na stejném místě vám jej po opravě zase předáme. Naši zaměstnanci jsou pravidelně testováni na koronavirus, nákazy se tedy u nás není potřeba bát. Na všechny se moc těšíme! :)