ibiza-web.jpg

SEAT Ibiza

Cena již od 374 900 Kč

Unikátní vlastnosti

Hodnocení Euro NCAP: *****
Standart: 5 let záruka

 

5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)


SEAT Ibiza TGI Style.

zvýhodnění až 73 400 Kč*

SEAT Ibiza TGI Style. Ideální kombinace ekonomické jízdy s nízkou spotřebou paliva CNG a unikátního designového stylu. Verze Style nabízí 15" kola z lehkých slitin Enjoy, přední mlhové světlomety, či bezpečnostní systém Front Assist, který zajistí bezstarostnou jízdu. V interiéru vás zajisté osloví kožený multifunkční volant nebo řešení konektivity Full Link. Nyní se skvělým zvýhodněním a 5letou zárukou. Je čas to pořádně rozjet.


Design

Pořádný styl? Jdem na to.

SEAT Ibiza byl stvořen k tomu, aby vám zajistil pohyb - vašemu tělu i duši. Přinese vám novou svobodou - volby, bytí a mobility. Ať se potřebujete dostat kamkoli, s originálními předními LED světlomety pojedete vždy stylově. Vychutnejte si novou úroveň svobody, ať jste kdekoliv.

Podívejte se z blízka

twocolumnsimage-resizedviewport-scale-assetrootxl.jpg
new-seat-ibiza-detailed-connectivity-box.jpg

Technologie

Ten vytoužený den je tady.

Chcete si pořádně zapařit? Zapněte audiosystém BeatsAudio™ naplno. Vrtá vám něco hlavou? Sdílejte to na svých sociálních sítích díky systému Full Link. Chcete se do cíle dostat rychleji? Integrovaný navigační systém je větrem ve vašich plachtách.

Více o technologiích

Bezpečnost

Žádné obavy, dohlédneme na vás.

Bezpečnost má vždy přednost. Díky systému monitorování prostředí "Front Assist" s nouzovým brzděním a detekcí chodců, automatickým řízením vzdálenosti (ACC) a detekcí únavy můžete mít jistotu, že máte v novém voze SEAT Ibiza vždy jasnou hlavu - pro uvolněnou a příjemnou jízdu.

Více o bezpečnosti

new-seat-ibiza-detailed-airbags.jpg
_ _

Protože život se nemá pouze sledovat.

Nastavte si vlastní tempo ve sportovním SEAT Ibiza FR. S 18" koly z lehkých slitin Performance, panoramatickou skleněnou střechou, dvěma koncovkami výfuku a černým čalouněním s červeným prošitím - dynamické až do posledního detailu.

new-seat-ibiza-accessories.jpg

Příslušenství

Váš svět. Vaše cesta.

V životě jsou okamžiky, v nichž byste měli dát najevo svůj postoj. Stanovit směr. Uplatnit svůj nárok. Nový SEAT Ibiza proto přichází s rozsáhlou nabídkou příslušenství od speciálních bočních prahů až po rozmanité pestrobarevné doplňky, s nimiž můžete zazářit.

Vyberte si z originálního příslušenství


Kombinovaná spotřeba paliva od 3,4 kg / 100 km. Kombinované emise CO2 od 92 g/km. Akce trvá do 30. 9. 2020 nebo do odvolání.  Akce platí na vozy modelového roku 2021. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

 Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

_
_
_
_
_
_