new-seat-ibiza-exterior-front-hero-1.jpg

SEAT Nová Ibiza

již od 484 900 Kč
Design Full LED světlomety a ambientní osvětlení
Technologie

Digitální přístrojový štít 10"

Konektivita SEAT CONNECT
Bezpečnost Asistent pro vaši jízdu

 

new-seat-ibiza-exterior-back-hero.jpg

SEAT Ibiza.

zvýhodnění 61 400 Kč*

SEAT Ibiza. Ideální kombinace praktičnosti a unikátního designového stylu. Například verze Xcellence nabízí standardně 16" kola z lehkých slitin, zadní LED světla, či bezklíčkový přístup k vozu Kessy a 2zónovou klimatizaci. Nebo dáte přednost sportovnímu stylu FR? Až 18" kola z lehkých slitin, Full LED světlomety, sportovní nárazníky a sportovní sedadla. Nyní se skvělým zvýhodněním a 5letou zárukou. Je čas to pořádně rozjet.


Najděte si svůj rytmus

Život ve městě naplno.

Vaše neomezená městská energie nás inspiruje. Znovu a znovu. Pokračujte ve svém rytmu v novém modelu SEAT Ibiza.

Design interiéru

Kvalitně připraveno pro maximální pohodlí.

Užijte si den ve velkém stylu. S ambientním osvětlením, v novém pohodlném čalounění a s pořádnou dávkou moderního designu.

new-seat-ibiza-wireless-full-link.jpg

Technologie

Vždy v centru dění.

Nová odvážná 9,2 '' dotyková obrazovka infotainmentu se systémem Full Link je určena pro ty, kteří nechtějí zbytečně ztrácet kontakt s okolním světem.

SEAT CONNECT

Od vzdáleného přístupu až k online hudbě a mapám.

Zamkněte dveře nebo aktivujte klakson a směrová světla na dálku pomocí aplikace SEAT CONNECT. Máte navigační systém? Získejte online přístup ke streamování hudby, navigaci a internetovým rozhlasovým stanicím z celého světa. To vše a ještě mnohem více díky SEAT CONNECT.

 

Objevte SEAT CONNECT 

 

woman-connect-app-smartphone.jpg

Bezpečnost

Pro bezpečnější a klidnější jízdu

seat-ibiza-traffic-sign-recognition.jpg
seat-ibiza-side-assist.jpg
seat-ibiza-travel-assist.jpg

Rozpoznávání dopravních značek

Zobrazuje omezení rychlosti a omezení předjíždění na digitálním kokpitu a na dotykové obrazovce infotainmentu pro snadné prohlížení.

Side Assist

Sleduje váš mrtvý úhel a varuje vás při předjíždění, změně jízdního pruhu nebo při přiblížení automobilu za vámi.

Travel Assist

Dokonalý společník na cesty, doplněný bezpečnostními prvky autonomního řízení, jako je Lane Assist, který vás vždy udrží na správné cestě.


Spotřeba paliva komb. od 5,0-6,1 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 113-135 g/km.  *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 31. 5. 2024 nebo do odvolání. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

_
_
_
_
_
_
_