xl-focus_ateca_new

SEAT Ateca

Cena již od 724 900 Kč

Unikátní vlastnosti

Design: Nová přední maska
Standart:

5 let záruka

Technologie: 9,2" Navigační systém
Konektivita: SEAT CONNECT

 

5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)


SEAT Ateca.

zvýhodnění až 138 800 Kč*

Chcete opravdu suverénní vůz pro všechny příležitosti? Chcete zvládat všechny každodenní úkoly s přehledem a ještě stylově? S výbavou XPERIENCE bude vaše cestování ještě příjemnější. 19" kola z lehkých slitin, zadní parkovací kamera, navigační systém s 9,2" obrazovkou nebo bezklíčkový přístup Kessy. Komfort vám zajistí polokožená vyhřívaná sportovní sedadla a sportovní kožený vyhřívaný volant. Nyni navíc s 5letou zárukou.


ateca-pa-004.jpg

Svět se mění a my s ním

Ještě silnější než dosud.

Nová Ateca. Byla přepracována pro větší pocit bezpečí. Skvělé auto, které jsme ještě vylepšili, aby bylo zase o něco sebevědomější na všech vašich cestách. Kamkoliv se vydáte.

Technologie

Čím více vidíte, tím více víte.

Digitální kokpit s úhlopříčkou 10,25 "se nyní rozdělí na tři části, aby pohodlně ukazoval vše, co budete potřebovat.

ateca-pa-087.jpg
ateca-grid1-predni-maska.jpg

Design

Víc než jen facelift.

Postavte se všem překážkám čelem a směřujte vpřed s novou přední maskou. Nové zpracování exteriéru na celém voze. Vy a vaše cesta splynete v jedno. Nechte se inspirovat modrou oblohou nad vámi.

Bezpečnost

S drobnou pomocí od vašeho vozu bude cestování vždy v pohodě.

Jen když je nejhůř. Proaktivní systém Pre-Crash Assist, který umí vozidlo a cestující připravit na potenciální kolizi přitažením bezpečnostních pásů, uzavřením oken a dalšími kroky.

seat-ateca-pre-crash-assist.jpg
play_ateca.jpg

SEAT CONNECT

Připojte se do nového světa.

SEAT CONNECT, díky vylepšenému navigačnímu systému s 9,2" obrazovkou, vás udrží v neustálém spojení s vaším autem a vaším cílem. Od aktuálních informací o provozu a návrhů parkovacích míst až po zahřátí vozu ještě před tím, než do něj nastoupíte. 

ateca-pa-075.jpg
ss-ci-lifestyle-026.jpg

SEAT Service

Zpátky na cesty.

Čas nezastavíte, tak proč byste měli zastavovat vy? Nechte své starosti na jindy. SEAT Service vás vrátí zpět na silnice.

Přejít na servis


Spotřeba paliva komb. od 5,1-7,1 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 133-159 g/km. *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 31. 5. 2024 nebo do odvolání. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

_
_
_
_
_
_
_