seat-ateca-front-view-hero.jpg

SEAT Ateca

Unikátní vlastnosti

Hodnocení Euro NCAP: *****
Standart: 5 let záruka

 


5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)


seat-ateca-exterior.jpg

Design

Suverénní vzhled

SEAT Ateca se suverénně pouští do každodenních úkolů s osobitým a dynamickým stylem, jímž se vyznačuje každá, s jasným záměrem vedená ostrá linie jeho exteriéru. V interiéru bylo všechno navrženo tak, aby se rutina proměnila v nejpříjemnější zážitky. S tímto SUV, které nabízí vše od ergonomicky uspořádané středové konzoly až po obrovský vnitřní prostor, budou všední dny překonávat i ta největší očekávání.

Více o designu

Technologie

Mimořádné nápady

Vaše každodenní rutina bude mít dokonalý průběh díky vyspělým technologiím pro nejlepší a nejefektivnější městský život. Technologie Full Link vám umožní připojit chytrý telefon a užívat si všechny mobilní aplikace i za jízdy, zatímco bezdrátová nabíječka zajistí snadné nabíjení mobilního telefonu.

Více o technologiích

seat-ateca-techonology-connectivity.jpg
seat-ateca-4drive.jpg

Technologie

SEAT 4DRIVE

Díky technologii 4DRIVE si můžete užít ještě více výkonu a trakce díky jednomu z nejpokročilejších systému pohonu všech kol na světě. Odpružení je ještě více komplexní a mnohem lépe reaguje díky stabilizátoru, který nabízí i lepší řízení, zatáčení. Díky tomu všemu zvládnete mnohem lépe veškeré podmínky, do kterých s novou Atecou vyjedete.

seat-ateca-safety.jpg

Bezpečnost

Městský život bez stresu

Základem bezpečného provozu ve městě je předvídání způsobů, jak si zjednodušit situaci a zajistit hladký průběh každého dne. Asistent pro jízdu v dopravní koloně* převezme za řidiče nekonečné zastavování a rozjezdy, zatímco systém sledování mrtvého úhlu, doplněný o upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání, zvýší bezpečnost při změnách jízdního pruhu během každodenního cestování.

* K dispozici pouze v kombinaci s převodovkou DSG

Více o bezpečnosti

seat-ateca-at-night.jpg
ateca-xl.jpg

Hospodárnost

Hospodárnost, z níž budete mít dobrý pocit

Nový SEAT Ateca je nabízen s výkonnými a hospodárnými motory, které zaručují nejvyšší úroveň zážitků z jízdy. Cestování po městě bude vždy potěšením, pokud využijete skvělých výkonů nového modelu SEAT Ateca ve všech aspektech městského provozu.

seat-ateca-complete-accesories.jpg

Příslušenství

Doplňky pro každý den

SEAT Ateca přichází s širokým sortimentem příslušenství, abyste si mohli vůz dokonale přizpůsobit svým potřebám bez ohledu na to, zda potřebujete přepravovat ještě více zavazadel, nebo si chcete užívat ještě pohodlnějšího cestování.

Více o příslušenství


Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

_
_
_
_
_
_