renault-trafic-02

Renault TRAFIC

Cena již od 628 000 Kč bez DPH

Spolehlivě pomáhá Vašemu úspěchu

Přednosti tohoto užitkového vozu oceníte při jeho každodenním používání. Při nakládání, v kabině či na silnici nabízí Renault TRAFIC širokou škálu praktických řešení, která vám výrazně usnadní každodenní práci. Vaši pozornost bezpochyby upoutají také dynamické a robustní linie jeho karosérie.


Inovativnost pro každý den

Dynamický, robustní profil karosérie, zbrusu nový design kabiny, unikátní prvky výbavy a výkonné motory. To vše zaručuje ještě efektivnější práci: Renault TRAFIC je inovativní do nejmenších detailů. Jeho kabina je skutečná mobilní kancelář vybavená nejnovějšími technologiemi. Má nápaditý design a nabízí nejdelší nákladový prostor ve své kategorii. Jeho pružné a úsporné motory využívají nejnovější technologie.


Objevte Renaul tKANGOO Express
renault-trafic-3.jpg

dynamický výkon a odolnost

________

Silný odhodlaný vzhled s výraznými čelními světlomety zvětšené logo a ochranný přední nárazník po celé délce... Nechte se unést novým asertivním stylem vozu Renault TRAFIC.

 

pohodlí navržené podle vás

________

S nastavitelným sedadlem a volantem, mnoha úložným prostorám a vybavení, jsme mysleli na vše, abychom vám poskytli optimální pohodlí. 

renault-trafic-4.jpg

Moderní online funkce, funkční rozvržení interiéru a množství úložných prostor. Vůz Renault TRAFIC ukrývá ještě další tajemství!

renault-trafic-vp-equipements-008.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

asistent rozjezdu do kopce

________

Na svazích se sklonem vyšším než 10 % váš vůz Renault TRAFIC zůstane automaticky stát na místě po dobu dvou sekund, aby vám umožnil plynulý rozjezd.

ochrana cestujících ve voze

________

Se zesílenou konstrukcí, předními airbagy, bočními, hlavovými a hrudními airbagy, bezpečnostními pásy s předepínači a omezovači síly pocítíte pocit bezpečí.

renault-trafic-x82ph1-features-safety-005.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg
renault-trafic-j82ph1-features-005.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

 multimédia nemohou být zábavnější

________

Spojte podnikání s potěšením díky systému Media Nav! 7" dotyková obrazovka, technologie Bluetooth, hlasové ovládání, rádio s USB a 3,5mm vstupem: užijte si přístup jediným dotykem k hudbě na vašem mobilním zařízení či k vašim kontaktům. Využijte výhod navigace Media Nav & v 2D nebo 2,5D a několika kliknutími pomocí počítače aktualizujte své mapy NAVTEQ.

Trafic, dodávka pro všechny druhy podnikání

________

Trafic si můžete přizpůsobit podle svých představ díky rozsáhlé, na míru šité nabídce příplatkové výbavy, příslušenství a přestaveb. Zvolte třeba variantu furgon, která nabízí 2 délky, 2 výšky a objem nákladového prostoru od 5,8 do 8,9 m3. K dispozici je velké množství přizpůsobení: prosklení, různé typy přepážek, uspořádání bočních a zadních dveří atd. Pro transport nákladu a pasažérů se perfektně hodí varianta dvoukabina. V nabídce je také verze plošina, která umožňuje širokou škálu přestaveb, které splní jakékoliv specifické požadavky.

renault-trafic-02.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_