21227748_2019_-_new_renault_master.jpg

Renault MASTER

Cena již od 713 000 Kč

Dynamický a robustní

Nová generace modelu MASTER se svým asertivním stylem, svislou přední částí, typickými LED denní svícení a chromovanými detaily vyjadřuje robustní vzhled inspirovaný americkými trucky. A je také moderní! Váš vůz Nový MASTER si vaši zákazníci zapamatují!


Zlepšený výkon a účinnost!

Nabídka motorů vozu zbrusu nový MASTER byla kompletně přepracována. Nyní zde naleznete více výkonu a točivého momentu (až 400 Nm a 180 k), což vám zajistí dynamičtější zrychlení a rozjezdy. Je zaručena radost z jízdy a bezpečnost, dokonce i s plným nákladem!


21227749_2019_-_new_renault_master.jpg
renault-master-overview-005.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Dynamický a robustní

Nová generace modelu MASTER se svým asertivním stylem, svislou přední částí, typickými LED denní svícení a chromovanými detaily vyjadřuje robustní vzhled inspirovaný americkými trucky. A je také moderní! Váš vůz Nový MASTER si vaši zákazníci zapamatují!

Objevte Design nového Renault MASTER

Praktičnost a vzhled

Proč si vybírat mezi elegancí a funkčností? Díky jeho kompletně přepracované palubní desce a vytříbeným stylovým liniím vám vůz Nový MASTER poskytne styl i design osobního vozu aniž by byla omezena jeho praktičnost.

Objevte jeho prostornost

21227741_2019_-_new_renault_master.jpg

Verze

Objevte naše na míru vytvořená řešení a najděte verzi vhodnou pro vaše potřeby.

Technické údaje vozu Renault MASTER Rozměry, hmotnosti a motory: Objevte je podrobně.

Objevte všechny verze

renault-master-range-001.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-002.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-004.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-005.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-006.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-007.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-008.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-009.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-010.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-011.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
21224952_2019_-_new_renault_master.jpg

Bohatou a praktickou výbavu Renault MASTER

Stolek Easy Life a velký držák nápojů

 vám umožňuje používat notebook nebo se naobědvat a současně si užívat pohodlí na sedadle spolujezdce. Díky velkému držáku nápojů můžete umístit teplé nebo studené nápoje bez rizika jejich rozlití na vaše dokumenty nebo elektronická zařízení.

Objevte jeho další výbavu

Nákladový prostor

Zadní stupátko a držadla

Ke snadnému přístupu do nákladového prostoru můžete použít držadla (až 3 v závislosti na verzi). Zvyšte počet vyřízených objednávek bez zvýšení únavy. Zadní stupátko je standardním vybavením u verzí RWD, které usnadní vstup a výstup do/z nákladového prostoru.

Objevte jeho další výbavu

21227746_2019_-_new_renault_master.jpg
21224951_2019_-_new_renault_master.jpg

Bezpečnost

Rear View Assistant

Mějte své okolí pod kontrolou! Asistence při zpětném výhledu (RVA) je inovativním prvkem v kategorii dodávek. Poskytuje vynikající výhled na prostor za vozem (v ose vozu) ve střední a dlouhé vzdálenosti na obrazovce namontované v přední části střechy kabiny. Tento systém se spouští pouze při jízdě dopředu a lze jej kombinovat se zadní parkovací kamerou pro usnadnění parkování.  

Objevte jeho další výbavu

 

Technologie

Přední senzor a zadní parkovací kamera

Vyhněte se zbytečným šrámům! Při parkování vás parkovací senzory upozorní na blížící  se překážku . Obraz kamery se pak promítá   na obrazovku integrované ve zpětném zrcátku nebo na obrazovku navigace, je-li jím vozidlo vybaveno.

Objevte jeho další výbavu

21227724_2019_-_new_renault_master.jpg
21224954_2019_-_new_renault_master.jpg

Multimédia

Užijte si dokonalý multimediální zážitek

Dotyková obrazovka R-LINK Evolution nebo Media Nav Evolution  vám umožňuje využít párování vašeho chytrého telefonu a získat okamžitý přístup k vašim multimediálním souborům. Oba systémy disponují funkcí zrcadlení a tak bude moci bezpečně ovládat vaše oblíbené aplikace z telefonu přímo z displeje integrovaného do palubní desky vozu.

Objevte jeho další výbavu

 

renault-master-features-033.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
85938_2017_-_new_renault_master_z_e.jpg

Snadno v každém terénu se zbrusu novým Renault MASTER

Přední vs. zadní náhon

Každé řešení trakce má své výhody. Ve verzi s předním náhonem (FWD) má vůz Renault MASTER přednosti ve využitelném nákladovém prostoru a silniční přepravě. Ve verzi se zadním náhonem (RWD) je schopen uvést mnohem těžší náklad a dokáže zvládnout všechny typy terénu.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_