kangoo-van-01.jpg

Renault NOVÝ KANGOO VAN

Cena již od 465 500 Kč bez DPH

otevřen velkým věcem


INOVATIVNÍ DODÁVKA

Pracujete ve městě? Kangoo Van je řešením přesně pro vás, s inovativním řešením „Open Sesame by Renault“. Kangoo Van je k dispozici s pevnou či otočnou variabilní přepážkou. Splní tak vaše každodenní potřeby. S objemem nákladového prostoru 3,3 m3 až 3,8 m3 nebudete mít žádný problém s nalezením místa pro vaše vybavení a zboží v nákladovém prostoru. 


Objevte Renault Express Van
renault-kangoo-04.jpg
renault-kangoo-etech-05.jpg

TECHNOLOGIE NAVRŽENÁ PRO PROFESIONÁLY

kangoo-van-03.jpg

Open Sesame by Renault

________

Máte práci ve městě? Přístup do nákladového prostoru zadními dveřmi může být obtížný! Kangoo Van je vybaven největším bočním přístupem na trhu (1,45 m). Pomůže vám získat snadný přístup k vašemu nákladu. Jednodušší už to nemůže být!

12 asistenčních systémů řidiče

________

Ať už rozvážíte zboží ve městě nebo se vydáváte na delší jízdu, vůz Kangoo Van zajistí vaši bezpečnost díky svému aktivnímu systému nouzového brzdění a systému udržování v jízdním pruhu. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad. Jezděte v naprostém klidu na palubě vozu Kangoo Van díky jeho asistenčním systémům řidiče.

kangoo-van-04.jpg
renault-kangoo-etech-06.jpg

multimediální systém Easy Link

________

Pro moderní a personalizované zážitky z jízdy můžete snadno připojit svůj chytrý telefon a získat přístup ke všem svým aplikacím a online službám pomocí 8" obrazovky vašeho multimediálního systému Easy Link, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_