renault-kangoo-van-10

Renault KANGOO VAN

Cena již od 453 000 Kč bez DPH

Otevřen velkým věcem


Inovativní dodávka

Pracujete ve městě? KANGOO Van je řešením přesně pro vás, s inovativním řešením „Open Sesame by Renault“. KANGOO Van je k dispozici s pevnou či otočnou variabilní přepážkou. Splní tak vaše každodenní potřeby. S objemem nákladového prostoru 3,3 m3 až 3,8 m3 nebudete mít žádný problém s nalezením místa pro vaše vybavení a zboží v nákladovém prostoru. 


Objevte Renault Express Van
renault-kangoo-van-07.jpg

PRAKTICKÉ PRVKY

Naše personalizované řešení pro firmy

Využijte výhody našich speciálních doplňků přizpůsobených požadavkům a potřebám vašeho podnikání.

PERSONALIZUJTE SI VÁŠ VŮZ KANGOO VAN

renault-kangoo-van-05.jpg
renault-kangoo-van-03.jpg

TECHNOLOGIE NAVRŽENÁ PRO PROFESIONÁLY

86a236ae87.jpg

Open Sesame by Renault

________

Máte práci ve městě? Přístup do nákladového prostoru zadními dveřmi může být obtížný! KANGOO Van je vybaven největším bočním přístupem na trhu (1,45 m). Pomůže vám získat snadný přístup k vašemu nákladu. Jednodušší už to nemůže být!

12 asistenčních systémů řidiče

________

Ať už rozvážíte zboží ve městě nebo se vydáváte na delší jízdu, vůz KANGOO Van zajistí vaši bezpečnost díky svému aktivnímu systému nouzového brzdění a systému udržování v jízdním pruhu. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad. Jezděte v naprostém klidu na palubě vozu KANGOO Van díky jeho asistenčním systémům řidiče.

279de52831.jpg
renault-kangoo-van-05.jpg

Multimediální systém Easy Link

________

Pro moderní a personalizované zážitky z jízdy můžete snadno připojit svůj chytrý telefon a získat přístup ke všem svým aplikacím a online službám pomocí 8" obrazovky vašeho multimediálního systému Easy Link, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

renault-kangoo-van-01.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_