renault-megane-rs-beauty-shot-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Renault MEGANE R.S.

Cena již od 962 000 Kč

Sport zakódovaný v genech

Výrazný závodní design Nového Renault MEGANE R.S. dává tušit vysoké výkony a pokročilé technologie. Na přední části karoserie upoutávají pozornost blatníky rozšířené o 60 mm, nárazník se speciální aerodynamickou lištou inspirovanou řešeními ze světa Formule 1 a systém multifunkčních světlometů R.S. Vision. Výrazné podběhy kol, široký zadní difuzor s centrálně umístěnou výfukovou koncovkou, boční lišty a disky kol 18’’ nebo 19’’ dodávají vozu na dynamičnosti. Nový Renault MEGANE R.S. ve vás probudí instinkt závodního jezdce.


Důraz na potěšení z řízení

Interiér Nového Renault MEGANE R.S. se netají svým sportovním charakterem. Červené ozdobné prvky přitahují pozornost a probouzejí touhu usednout za volant. Sportovní přední sedadla s integrovanými opěrkami hlavy nabízejí dokonalou boční oporu. Látkové čalounění nebo čalounění alcantara posilují pocit, že se nacházíte v interiéru závodního vozu. Sportovní atmosféru dotváří digitální přístrojový štít navržený pro rychlé odečítání údajů, speciální volant s označeným bodem „0” a hliníkové pedály. Nový Renault MEGANE R.S. zkrátka překypuje temperamentem.


Objevte Nový Renault MEGANE R.S.
renault-megane-rs-overview-001.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Čistě sportovní potěšení

Design ke zvýšení výkonu

Výrazné boční prolisy a nasávací otvory, specifický nárazník a splitter inspirovaný světem F1, funkční zadní difuzor, středová koncovka výfuku, exkluzivní odstíny laku oranžová Tonic a žlutá Sirius a další prvky. S 18“ nebo 19“ disky kol, bočními prahovými lištami a světlomety R.S. Vision ve vás Nový MEGANE R.S. probudí sportovního jezdce.

Design interiéru

Sportovní interiér

Sportovní palubní deska, černé a červené detaily: Nový MEGANE R.S. předvádí svůj charakter. Ponořte se do nové sportovní dimenze díky sedadlům nabízejícím dokonalou oporu, sportovnímu volantu a hliníkovými pedály. Sedadla se speciálním látkovým čalouněním R.S. nebo Alcantara, volant potažený pravou kůží nebo Alcantara, exkluzivní černý dekor, červené prošívání atd. Materiály a povrchy v Novém MEGANE R.S. vás přenesou do světa vysokého výkonu.

renault-megane-rs-design-018.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Výbava na míru vašim potřebám

Jste připraveni na Nový Renault MEGANE R.S.?

Každý si najde verzi, která mu vyhovuje. Renault vám nabízí modelovou řadu se stupni výbavy, které splní všechna vaše očekávání.

renault-megane-rs-equipment-007.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Propracovaný podvozek

Inženýři divize Renault Sport zlepšili základní vlastnosti, aby byl Nový MEGANE R.S. lepší než kdy dříve. Nezávislé zavěšení přední nápravy bylo zcela přepracováno. Je vyrobeno z lehkého a odolného hliníku a je mnohem tužší. Nový samosvorný diferenciál Torsen je k dispozici u podvozku Cup. Je vybaven asymetrickým přenosem točivého momentu při zrychlení a zpomalení, aby se zlepšila trakce a přesnost vedení stopy. Brzdy mají nové kotouče Brembo o průměru 355 mm. Dvoumateriálové kotouče z litiny a hliníku jsou k dispozici jako výbava na přání u podvozku Cup.

Objevte jeho další silné stránky

Technologie

R.S. Monitor

Se zařízením R.S. Monitor bude váš výkon zobrazen v reálném čase na obrazovce multimediálního systému R-LINK 2. Díky vylepšené ergonomii jej budete moci používat ještě snadněji.

Objevte jeho další silné stránky

renault-megane-rs-equipment-003.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
renault-megane-rs-overview-007.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Skutečný zážitek s R-LINK 2

Objevte palubní multimédia! Vše bylo přepracováno pro vás. R-LINK 2 má tradiční předinstalované funkce: navigace TomTom 3D, rádio, hudba, Bluetooth® hands-free, informace o vozidle, online služby atd. Lze jej však úplně přizpůsobit dle vašich potřeb. Nastavte si na svou domovskou stránku své oblíbené aplikace a vytvořte až 6 profilů pro uložení nastavení řidiče a předvoleb Multi-Sense®. Jednoduché a plynulé rozhraní, srozumitelné nabídky, velká tlačítka, hlasové ovládání a další. Užijte si to nejlepší ze světa multimédií!

Objevte jeho další silné stránky

 

Dynamika a stabilita

Ideální jízdní dráha, optimální přilnavost – technologie 4CONTROL se čtyřmi aktivně řízenými koly zajišťuje precizní a bezpečnou jízdu. Díky tomuto systému se při nižších rychlostech zadní kola otáčejí v opačném směru než přední. Při rychlostech nad 60 km/h (nad 100 km/h v režimu Race) se všechna kola otáčejí stejným směrem. To umožňuje udržet si za všech okolností dokonalou kontrolu nad vozem.

Objevte jeho další silné stránky

21195064_2017_-_new_renault_megane_r_s.jpg
21214145_2018_-_new_renault_m_gane_r_s_trophy.jpg
21214149_2018_-_new_renault_m_gane_r_s_trophy.jpg

Nový Renault MEGANE R.S. TROPHY

Podrážděte své smysly.

Hranice 300 k dosahuje díky svému motoru 1,8 l s turbo vstřikováním s nejnovější technologií "kulových ložisek" turbodmychadla ze světa Formule 1. Vůbec poprvé nabízí nový Renault MEGANE R.S. TROPHY dva typy převodovek: Manuální převodovku (400 Nm) a převodovku EDC (420 Nm).

Objevte Nový Renault MEGANE R.S. TROPHY


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_