renault-trafic-combi-02

Renault NOVÝ TRAFIC COMBI VAN

Cena již od 815 000 Kč

váš ideální partner pro cestování


EXPRESIVNÍ VZHLED

Nová čelní maska, LED světlomety se světelným podpisem ve tvaru písmene C… Dynamický vzhled může být dále zvýrazněn novým odstínem Červená Carmin.


renault-trafic-combi-03.jpg

OBJEVTE ZNOVU ZKUŠENOSTI NA PALUBĚ VOZU

renault-trafic-combi-04.jpg

chytrá kabina

________

Bezdrátová nabíječka telefonu, zásuvka easy life, XXL držák nápojů, multimediální systém easy link, a další... Vstupte do plně přepracovaného interiéru a užijte si vaši novou pohodlnou kabinu.

modulární prostor pro cestující

________

Až 6 sedadel: Trafic Combi Van nabízí množství různých možností, jak uspořádat interiér pode vašich přání. Převážejte až 6 cestujících a jejich zavazadla nebo vyjměte druhou sedadel, abyste mohli naložit veškerý náklad, aniž byste museli omezit pohodlí!

renault-trafic-combi-05.jpg

BEZPEČNOST A TECHNOLOGIE

renault-trafic-combi-09.jpg

asistenční systémy řidiče

________

Vůz Trafic Combi Van je vybaven množstvím asistenčních systémů řidiče, které dohlíží na vaši bezpečnost i vašich cestujících. Usnadněte si manévrování pomocí parkovacího asistenta a využijte výhod jeho varování před opuštěním jízdního pruhu, adaptivního tempomatu a aktivního systému nouzového brzdění (AEBS), abyste mohli cestovat v naprostém klidu.

 

jízdní pohodlí

________

Nabídka motorů vybavených technologií Stop & Start splňuje nejnovější normy  Euro 6D-Full. Vyberte si z naší nabídky manuálních převodovek (110 k a 150 k) nebo automatických dvouspojkových šestistupňových převodovek EDC (150 k nebo 170 k). 

 

renault-trafic-combi-10.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_