21224905_2019_-_new_renault_trafic_spaceclass.jpg

Renault Nový TRAFIC SpaceClass

Cena již od 966 900 Kč

Luxus pro vaši rodinu i podnikání

Osobité křivky, chromovaná mřížka chladiče, zatmavěná skla, Full LED světlomety se světelným podpisem ve tvaru písmene „C“ a 17“ disky s diamantovým efektem... Dynamický vzhled nového TRAFIC SpaceClass vás uchvátí


Osobitý styl

Interiér je zpracován v designu hodném luxusního sedanu. Exkluzivní materiály, chromované detaily, kožená sedadla, černý koberec... Ponořte se do elegantní a útulné atmosféry pro cestování ve 100% pohodlí.


Objevte Nový Renault TRAFIC SpaceClass
21224904_2019_-_new_renault_trafic_spaceclass.jpg

Jeden vůz, tři zkušenosti

Vyberte si svůj každodenní život podle sebe

Závisí image vaší firmy také na vašem vozidle?  Elegantní interiér, XXL prostor v interiéru a výjimečná modularita... Nový SpaceClass byl navržen tak, aby sloužil řidiči a pasažérům. Od moderního a pohodlného místa řidiče až po zadní sedadla, která poskytnou pohodlí až 6 cestujícím, kteří si vychutnají prvotřídní prostředí kombinující eleganci a pohodlí.

Otočná a odnímatelná sedadla

Odvoz dětí do školy, nákup na celý týden, víkendový výlet či dovolená s vaší rodinou... Se svou špičkovou DNA je zcela nový SpaceClass je vhodný pro vaše potřeby a plány. Díky elegantnímu a modulárnímu uspořádáním se budete ve voze cítit jako doma. Žádná okázalost, jen komfort a pohoda.

21224901_2019_-_new_renault_trafic_spaceclass.jpg

Pohodlí a variabilita

Přizpůsobte si salonek dle vašich potřeb

Díky svým velkorysým rozměrům, prostornému interiéru a modulárnímu uspořádání zavazadlového prostoru se zcela nový SpaceClass řadí z hlediska vnitřního prostoru mezi nejprostornější vozy ve své třídě V případě vyjmutí zadních sedadel lze vytvořit XXL nákladový prostor o velikosti až 6m³.

renault-trafic-spaceclass-features-010.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Usnadněte si každodenní život

Hands-free karta

Už žádné hledání klíčů od vozu po kapsách! Hands-free karta odemyká dveře, když se k nim přiblížíte a umožní vám nastartovat pomocí startovacího tlačítka.

Objevte jeho další silné stránky

Cestujte s klidnou myslí

Dvojitá asférická zpětná zrcátka

Dvojitá asférická boční zpětná zrcátka, umožňují snadnější manévrování, díky širšímu a nižšímu zornému poli chrání boky vozidla a pneumatiky.

Objevte jeho další silné stránky

renault-trafic-vp-equipements-016.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg
renault-trafic-vp-equipements-014.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Konektivita na cestách

Užijte si kompletní multimediální zážitek:

Dotyková obrazovka R-LINK Evolution nebo Media Nav Evolution, na které lze během krátkého okamžiku nastavit spárování se smartphonem a přístup k multimediálnímu obsahu či navigaci s online dopravním zpravodajstvím.

Objevte jeho další silné stránky

 

21224903_2019_-_new_renault_trafic_spaceclass.jpg
renault-trafic-vp-equipements-007.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Nový Renault

TRAFIC SpaceClass paketem Escapade

Dopřejte si spontánní dovolenou vaše obvyklé trasy! S otočnými sedadly v kolejnicích, třímístnou zadní lavicí, která se rozloží na plnohodnotné a zcela rovné dvoulůžko (délka 1,85 až 1,95 m), posuvným a odnímatelným stolkem, LED lampičkami a množstvím úložných prostor. Nový SpaceClass s paketem Escapade kombinuje příjemné s užitečným, aby vám dopřál radost z luxusní a mobilní ložnice.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_