renault-kangoo-02

Renault KANGOO

Cena již od 600 000 Kč

vůz pro volnočasové aktivity s celou rodinou


PROSTORNÝ A ELEGANTNÍ VŮZ PRO VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Nový Renault Kangoo se svými dynamickými liniemi, LED světlomety ve tvaru C a 17" disky kol nabízí svěží změnu. Uvnitř naleznete pečlivě zpracované detaily a nově přepracovanou palubní desku vybavenou 15 úložnými prostory (44,8 l). To je kombinace pohodlí, požitku a praktičnosti.


Objevte Renault Express Van
renault-kangoo-04.jpg
renault-kangoo-05.jpg

NEJNOVĚJŠÍ GENERACE POHODLÍ

renault-kangoo-09.jpg

multimediální systém easy link

________

S tímto multimediálním systémem kompatibilním s Android Auto a Apple CarPlay snadno připojíte svůj chytrý telefon a získáte přistup ke všem vašim aplikacím a online službám prostřednictvím 8“ displeje.

asistenční systémy řidiče

________

Díky asistentům řidiče, jako je například aktivní systém nouzového brzdění, systém udržování v jízdním pruhu, hlídání mrtvého úhlu a dalším, můžete jezdit bezpečně. Adaptivní tempomat pak dodá vaší jízdě pohodlí.

renault-kangoo-10.jpg
renault-kangoo-11.jpg

nekonečné možnosti

________

Potřebujete převézt dlouhý náklad? Inovativní střešní lišty můžete snadno změnit na příčníky. S modulárním řešením interiéru, sklopným sedadlem spolujezdce a štědrým objemem zavazadlového prostoru přepravíte zkrátka vše, co potřebujete.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_