39307_the_all-new_renault_espace__8_.jpg

Renault NOVÝ ESPACE E-TECH FULL HYBRID

Cena již od 999 000 Kč

opravdovým luxusem bude vždy prostor

7

nebo 5 sedadel

200  K

Pohonná jednotka E-Tech full hybrid

777 L

objem zavazadlového prostoru

84  CM²

obrazovky openR + head-up displej

Až 80 % času ve městě jízda na čistě elektrický pohon
samodobíjecí hybridní pohon
dojezd až 1 100 km
7 nebo 5 míst k sezení a až 777 l zavazadlového prostoru
integrované služby Google a 39 aplikací ve voze


39306_the_all-new_renault_espace__1_.jpg
39368_the_all-new_renault_espace__38_.jpg

Renault Espace obsahuje

prostor interiéru

7 nebo 5 míst
k sezení v
mimořádném
pohodlí

Mimořádný komfort a modulární uspořádání se sklopnou zadní lavicí, která se posouvá o 220 mm a poskytuje jeden z největších prostorů pro nohy ve své kategorii.

39319_the_all-new_renault_espace__17_.jpg

Multimediální
systém
openR link

Díky systému openR link a 774 cm² intuitivních technologií můžete využívat nejlepší My Renault a Google* online služby a 39 aplikací.

prostor interiéru

ještě více prostoru

39315_the_all-new_renault_espace__13_.jpg

prostorový zvuk s 12 reproduktory

Zvuk v HiFi kvalitě systému Harman Kardon poskytuje výkon celkem 485 W prostřednictvím 2 výškových reproduktorů po stranách palubní desky, 2 basových reproduktorů ve výplních předních dveří, 2 prostorových reproduktorů, 1 přední centrální jednotky, 2 výškových a 2 basových reproduktorů ve výplních zadních dveří a 1 subwooferu v zavazadlovém prostoru.

espace_01.jpg
resizer-video.png

E-Tech full hybrid s výkonem 200 k

E-Tech full hybrid s výkonem 200 kJezděte tiše na elektřinu rychlostí až 130 km/h a ve městě až 80 % doby jízdy*: baterie se dobíjí při zpomalování a brzdění. Není třeba dobíjet z elektrické zásuvky.

39378_the_all-new_renault_espace__48_.jpg
resizer-video.png

agilita a stabilita

Při nízkých rychlostech natáčí 4Control Advanced zadní kola až o 5° v opačném směru než přední kola, takže poloměr otáčení je srovnatelný s městským vozem. Při rychlosti nad 50 km/h se zadní kola natáčejí za účelem zlepšení stability až o 1°.

active driver assist

Active driver assist kombinuje inteligentní adaptivní tempomat se systémem „Stop & Go“ a vycentrováním jízdy v jízdním pruhu. udržuje bezpečnou vzdálenost, reguluje rychlost podle stavu vozovky a zajišťuje udržování vozidla ve středu jízdního pruhu. když se provoz zpomalí, systém umožní automatické zastavení a rozjezd vozidla.

a 31 dalších pokročilých asistenčních systémů pro vaši bezpečnost s programem Human First

 

39850_3e1a4788.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_