renault-captur-e-tech-11

Renault CAPTUR E-TECH HYBRID

Cena již od 765 000 Kč

Hvězda městských SUV je nyní plug-in hybrid


CAPTUR umožnuje elektrickou jízdu, kdykoli chcete!

Díky novému plug-in hybridnímu pohonu můžete jezdit s Novým CAPTUR v elektrickém režimu přes týden, každý den jej nabíjet, a na delší víkendové výlety jej přepnout na hybrid! Nemusíte dělat žádné kompromisy.


renault-captur-e-tech-06.jpg
renault-captur-e-tech-07.jpg

Revoluce

Revoluční a kvalitní interiér Smart Cockpit, který je natočený směrem k řidiči, 9,3'' multimediální dotyková obrazovka systému Easy Link, 10,25'' digitální přístrojový štít, inovativní plovoucí konzole s futuristickou řadicí pákou „E-shifter“... Objevte kvalitní a pohledný interiér, který je nabitý nejmodernějšími technologiemi.

Nepřekonatelné potěšení z jízdy

________

Chcete okamžitý výkon elektrického vozu v hybridním voze? To vám zaručí Nový CAPTUR E-TECH Plug-in. Váš vůz se nastartuje stejně tak tiše a zrychlí stejně tak rychle jako plně elektrický vůz a nabídne vám tak maximální pohodlí.

renault-captur-e-tech-03.jpg

NABÍJENÍ

Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

renault-captur-e-tech-08.jpg

Doma

________

  • Váš autorizovaný prodejce Renault Vám představí nabídku nabíjecích řešení a zprostředkuje kontakt na certifikovaného elektrikáře.
  • Certifikovaný elektrikář následně provede osobní prohlídku místa instalace u Vás doma.
  • Po prohlídce místa instalace Vám elektrikář navrhne řešení pro Váš domov včetně seznamu nutných kroků a úprav.
  • Po výběru ideálního řešení pak provede instalaci a uvedení do provozu nabíjecího místa.

V práci

________

Rostoucí počet podniků instaluje pro své zaměstnance nabíjecí místa  pro elektromobily. Nabíjejte Nový Renault MEGANE Grandtour  E-TECH  Plug-in hybrid po příjezdu do práce ze všech běžných dobíjecích stanic,  které umožňují nabíjení střídavým proudem!

renault-captur-e-tech-04.jpg
renault-captur-e-tech-09.jpg

V síti veřejných nabíjecích míst

________

Na nabíjecích místech v nákupních centrech, parkovištích v centrech měst nebo na veřejných silnicích můžete svůj vůz pohodlně dobít. Než stihnete nakoupit a zajít do kina, tak bude vůz plně nabit.

renault-captur-e-tech-05.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_