renault_austral_02

NOVÝ RENAULT NOVÝ AUSTRAL

Cena již od 770 000 Kč

Nový Renault Austral E-Tech full hybrid*  s výkonem 200 k a nejlepší spotřebou ve své kategorii. Obrazovka OpenR s plochou 774 cm² doplněná head-up displejem s 210 cm² nabízí inovativní a pohlcující zážitek. Moderní systém 4Control s řízením 4 kol vám zajistí naprostou kontrolu nad vozovkou.

Pohonná jednotka full hybrid e-Tech

200 K

objem zavazadlového prostoru 575 L
Obrazovky openR + head up displej

984  CM²

 


100% hybridní

Pohonná jednotka mild hybrid nebo E-Tech full hybrid kombinující potěšení z jízdy a energetickou účinnost.


resizer-video.png
renault-austral-30.jpeg

MODULÁRNÍ DESIGN

Využijte zavazadlový prostor o objemu až 575 l VDA nebo až 1 525 l se sklopenými zadními sedadly.

více informací

*Standard VDA – v závislosti na variantě

 

PRÉMIOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Dopřejte si odpočinek v nově vytvořeném prostoru pro cestující, kde je vše navrženo tak, aby vám usnadnilo cestování. Natáhněte ruku z nastavitelného sedadla s optimalizovanou oporou a dotkněte se velké obrazovky openR link a jeho 774 cm² intuitivní technologie včetně nejlepších online služeb Google a My Renault*.

renault-austral-31.jpeg

MAXIMALIZOVANÁ BEZPEČNOST

Jízda, parkování, bezpečnost... S 32 pokročilými asistenčními systémy máte vše pod kontrolou.

renault_austral_06.jpg

asistenční systémy řidiče

________

Renault Austral má velký head-up displej, který poskytuje důležité informace o jízdě a také důležitá varování a ukazatele, abyste mohli mít ruce na volantu a nemuseli spouštět oči z dění před sebou. 

všechny asistenční systémy řidiče

 

bezpečnost

________

Automatické přepínání mezi dálkovými a potkávacími světly. Aktivuje se pomocí kamery umístěné v horní části čelního skla. Systém automaticky přizpůsobuje tvar světelného kužele dopravním a povětrnostním podmínkám, aby nedocházelo k oslnění ostatních vozidel a optimalizovala se viditelnost za tmy.

všechny bezpečnostní systémy

 

renault_austral_04.jpg
renault_austral_05.jpg

360° kamerový systém s 3D pohledem

________

4 kamery rekonstruují bezprostřední okolí vozidla v rozsahu 360° tak, abyste měli absolutní přehled o dění kolem.

všechny parkovací asistenty

 

renault_austral_03.jpg
renault_austral_09.jpg

verze esprit Alpine

Vznikla z historické spolupráce designérských týmů Renault a Alpine a dodává vozu Renault Austral ještě sportovnější vzhled: znak esprit Alpine, exkluzivní matný lak šedá schiste satin, prahy dveří s nápisem Alpine, přední nárazník s šedou F1 lištou, 20" disky kol daytona, high-tech zadní světla s „3D moiré“ efektem, čalounění v kombinaci látka carbon / Alcantara® s modrým prošíváním, volant potažený kůží nappa/Alcantara® s prošíváním v barvě francouzské trikolóry.

Více o limitované edici esprit Alpine


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_