new_renault_arkana_1.jpg

Renault ARKANA E-TECH FULL HYBRID

Cena již od 629 000 Kč

hybrid ze své podstaty, prostorné SUV s elegantním profilem

145 K

motor E-Tech full hybrid

1000 KM

dojezd

513  L

zavazadlový prostor

20

pokročilých asistenčních systémů řidiče

5 plnohodnotných sedadel, konektivita, dynamická jízda
20 pokročilých asistenčních systémů řidiče
dojezd až 1 000 km¹
až 80 % elektrické jízdy ve městě²
spotřeba již od 4,7 l/100 km3

1s plnou nádrží podle údajů WLTP
2doba jízdy v závislosti na stavu baterie a způsobu jízdy/zdroj: Renault interní / 2023
3podle protokolu WLTP, může se lišit v závislosti na variantě a volitelné výbavě

Objevte NOVÝ RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID
new_renault_arkana.jpg

VERZE ESPRIT ALPINE

Vznikla z historické spolupráce designérských týmů Renault a Alpine a dodává vozu Renault Arkana ještě sportovnější vzhled: nová přední maska chladiče s novým logem značky Renault, zcela nový design zadních světlometů, tmavě chromovaný nápis, znak esprit Alpine a 19" disky kol. Exkluzivní design pokračuje i uvnitř. Čalounění z udržitelných materiálů s modrým prošíváním, perforovaný vyhřívaný volant s prošíváním v barvě francouzské trikolóry.

E-Tech full hybrid 145 k

Arkana vybavená inovativní hybridní technologií E-Tech vám nabízí nesrovnatelné potěšení z jízdy a vynikající energetickou účinnost. Samodobíjecí hybridní pohonná jednotka inspirovaná světem motorsportu nabízí dokonalé spojení úspornosti a výkonu.

40209_new_renault_arkana_-_e-tech_full_hybrid_145_hp_powertrain.jpg

POHODLÍ A TECHNOLOGIE

ovládněte silnice z pohodlí vaší kabiny

arkana-hybrid.jpg

pohlcující požitek

Prvotřídní materiály, panoramatické střešní okno a pohlcující zvuk Bose® zvýší váš požitek z jízdy. Získejte vysoce výkonný audiosystém a velký modulární zavazadlový prostor. Získejte svět možností.

9,3“ multimediální obrazovka a konektivní služby Easy Link

Připojte se jednoduše ke službám Google prostřednictvím multimediálního systému Easy Link a 9,3"* obrazovky. Bezdrátové připojení a zrcadlení obrazovky prostřednictvím aplikací Android Auto™ či Apple CarPlay™ Vám umožní přímý přístup k aplikacím, seznamům skladeb, kontaktům a oblíbeným položkám na centrální obrazovce Vašeho vozu.

new_renault_arkana.jpg
new_renault_arkana_-_bose_audio_system.jpg

vysoce kvalitní zvuk od značky Bose®

Cestujte s dokonalým audio zážitkem. Špičkový audiosystém Bose® hi-fi s 9 vysoce výkonnými reproduktory garantující vysoce kvalitní plný zvuk.

new_renault_arkana.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_