master-etech-02

Renault MASTER E-TECH ELECTRIC

Cena již od 1 435 000 Kč

100% elektrická dodávka! Dojezd 120 km v reálných podmínkách*

Vůz MASTER E-TECH ELECTRIC elektrifikuje vaše cestování. Je obzvláště vhodný pro rozvoz zboží ve městě a na předměstí. Jeho působivý design zvýší vaši efektivitu.


Dynamický a robustní

Nová generace modelu MASTER se svým asertivním stylem, svislou přední částí, typickými LED denní svícení a chromovanými detaily vyjadřuje robustní vzhled inspirovaný americkými trucky. A je také moderní! Váš vůz Nový MASTER si vaši zákazníci zapamatují!


21224944_2019_-_new_renault_master_z_e.jpg
21227747_2019_-_new_renault_master_z_e.jpg

Dynamický a robustní

________

Nová generace modelu MASTER E-TECH ELECTRIC se svým asertivním stylem, svislou přední částí, typickými LED denní svícení a chromovanými detaily vyjadřuje robustní vzhled inspirovaný americkými trucky. A je také moderní! Váš vůz Nový MASTER E-TECH ELECTRIC si vaši zákazníci zapamatují!

Praktičnost a vzhled

________

Proč si vybírat mezi elegancí a funkčností? Díky jeho kompletně přepracované palubní desce a vytříbeným stylovým liniím vám vůz Nový MASTER E-TECH ELECTRIC poskytne styl i design osobního vozu aniž by byla omezena jeho praktičnost.

21224942_2019_-_new_renault_master_z_e.jpg

Verze

Objevte naše na míru vytvořená řešení a najděte verzi vhodnou pro vaše potřeby.

Technické údaje vozu Renault MASTER Rozměry, hmotnosti a motory: Objevte je podrobně.

renault-master-range-001.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-002.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-004.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-005.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-006.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-007.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-008.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-009.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-010.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
renault-master-range-011.jpg.ximg.l_3_m.smart.jpg
21224952_2019_-_new_renault_master.jpg

Bohatou a praktickou výbavu RENAULTU MASTER E-TECH ELECTRIC

________

Stolek Easy Life a velký držák nápojů vám umožňuje používat notebook nebo se naobědvat a současně si užívat pohodlí na sedadle spolujezdce. Díky velkému držáku nápojů můžete umístit teplé nebo studené nápoje bez rizika jejich rozlití na vaše dokumenty nebo elektronická zařízení.

Nákladový prostor

________

Ke snadnému přístupu do nákladového prostoru můžete použít držadla (až 3 v závislosti na verzi). Zvyšte počet vyřízených objednávek bez zvýšení únavy. Zadní stupátko je standardním vybavením u verzí RWD, které usnadní vstup a výstup do/z nákladového prostoru.

21227746_2019_-_new_renault_master.jpg
21224951_2019_-_new_renault_master.jpg

Bezpečnost

________

Mějte své okolí pod kontrolou! Asistence při zpětném výhledu (RVA) je inovativním prvkem v kategorii dodávek. Poskytuje vynikající výhled na prostor za vozem (v ose vozu) ve střední a dlouhé vzdálenosti na obrazovce namontované v přední části střechy kabiny. Tento systém se spouští pouze při jízdě dopředu a lze jej kombinovat se zadní parkovací kamerou pro usnadnění parkování.  

Technologie

________

Vyhněte se zbytečným šrámům! Při parkování vás parkovací senzory upozorní na blížící  se překážku . Obraz kamery se pak promítá   na obrazovku integrované ve zpětném zrcátku nebo na obrazovku navigace, je-li jím vozidlo vybaveno.

21227724_2019_-_new_renault_master.jpg
21224954_2019_-_new_renault_master.jpg

Multimédia

________

Dotyková obrazovka R-LINK Evolution nebo Media Nav Evolution  vám umožňuje využít párování vašeho chytrého telefonu a získat okamžitý přístup k vašim multimediálním souborům. Oba systémy disponují funkcí zrcadlení a tak bude moci bezpečně ovládat vaše oblíbené aplikace z telefonu přímo z displeje integrovaného do palubní desky vozu.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_