renault-kangoo-ze-33-f61e-ph2-beauty-shot-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Renault Nové KANGOO Z.E.

Cena již od 704 900 Kč

Na míru vašim potřebám

Renault KANGOO Z.E. je dostupný ve verzi pro 2 osoby a pro 5 osob a ve dvou délkách. Jeho dojezd činí podle testovacího cyklu NEDC* 270 km, tedy 200 km v reálných provozních podmínkách**, což je největší dojezd na trhu dodávek s elektrickým pohonem. KANGOO nabízí bohatý výběr. Zvolte si ideální vůz pro vaše potřeby!


100% elektrické

Nový KANGOO Z.E. je první sériově vyráběná dodávka s elektrickým pohonem s dojezdem 270 km dle NEDC.


Objevte Renaul tKANGOO Express
renault-kangoo-ze-33-f61e-ph2-design-exterior-gallery-005.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Nový Renault KANGOO Z.E.

Vylepšený vzhled

Nový KANGOO Z.E. je vyroben na míru, aby vyhověl všem požadavkům vašeho podnikání. Elektrifikuje vaše cestování. Logo Renault, které je hrdě umístěno na robustní a výrazné přední části, chytře skrývá víčko elektrické nabíjecí přípojky. Uvnitř si vychutnejte uspořádání přizpůsobené na míru, ergonomickou palubní desku a harmonicky integrovaný multimediální systém R-LINK Evolution*.

Objevte Design Renaultu KANGOO Z.E.

renault-kangoo-ze-33-f61e-ph2-design-interior-gallery-002.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
renault-kangoo-ze-33-f61e-ph2-design-interior-gallery-003.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Vstupte do světa vozu Renault KANGOO Z.E.

Jeho silné stránky

Renault KANGOO Z.E. se přizpůsobí všem potřebám vašeho podnikání. Díky široké nabídce verzí se dvěmi délkami a dvěmi až pěti sedadly určitě najdete tu správnou verzi pro vás. S modulárním designem, dobře vybavené, pohodlné... Renault KANGOO Z.E. změní váš život!

renault-kangoovan-f61-ph2-features-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Technologie

ESP nové generace

Nový systém ESC, kterým je vybaven vůz Renault KANGOO Z.E. s nejnovějšími generacemi motorů, má dvě nové funkce: Extended Grip, který zlepšuje trakci vozu na nezpevněných vozovkách a asistent rozjezdu do kopce, který vám pomáhá rozjet se ve strmých svazích.

Objevte jeho další silné stránky

Pohodlí a užitek

Praktické úložné prostory

S vozem Renault KANGOO Z.E.  máte vše po ruce. Své dokumenty můžete uložit do prostoru v palubní desce nebo do prostorné schránky u spolujezdce o objemu 15 litrů. Mezi předními sedadly se nachází úložný prostor, který je přístupný po zvednutí středové loketní opěrky – lze jej použít uložení vašich předmětů denní potřeby.

Objevte jeho další silné stránky

renault-kangoo-k61ph2-features-rangement-003.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
renault-kangoovan-f61-ph2-overview-features.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

R-LINK Evolution

Systém R-LINK Evolution, který je dokonale integrován v palubní desce, vám nabízí moderní rozhraní a vysoce kvalitní atraktivní grafiku. S novou kapacitní dotykovou obrazovkou můžete přibližovat/oddalovat obraz, procházet nahoru nebo dolů stránkami pomocí prstů, stejně jako na chytrém telefonu nebo tabletu a mít snadný přístup k inovativním a praktickým funkcím: navigace TomTom, multimédia, hands-free hovory prostřednictvím Bluetooth*. Pomocí funkce hlasového ovládání můžete nadiktovat adresu, uskutečnit telefonní hovor ze svých kontaktů, nebo spustit aplikaci aniž byste museli přestat sledovat dění na silnici a sundat ruce z volantu.

Objevte jeho další silné stránky

 

21204533_2018_-_lcv_range_and_lcv_z_e_range.jpg
resizer-video.png

Nový Renault KANGOO Z.E.: baterie a nabíjení

Nová baterie Z.E. 33

S naší novou baterií Z.E. 33 vám vůz Nový KANGOO Z.E. umožní ujetí až 270 km NEDC*, to znamená až 200 km v reálných podmínkách, bez nabíjení baterie a bez zvětšení rozměrů. To je nový rekord!


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_