renault-kangoo-etech-02

Renault NOVÝ KANGOO VAN E-TECH ELEKTRICKÝ

Cena již od 797 000 Kč

100% elektrický

Nabíjejte snadno pomocí 11kW nabíječky. Získejte zpět 100 % dojezdu vašeho vozu za 3 hodiny a 50 minut. Připojte se ke standardnímu Wallboxu, AC nabíječce 22 kW pro zrychlené nabíjení ve městě a DC nabíječka 80 kW je vám k dispozici pro rychlé nabíjení na dlouhé vzdálenosti. 30 minut stačí k tomu, abyste získali 170 km dojezdu! 


bez kompromisu

Plánujte své každodenní dojíždění s klidem. Nový Renault Kangoo Van E-Tech elektrický má nejnovější lithium-iontovou baterii se 100% využitelnou kapacitou 45 kWh. Výkon nebo prostor? Už si mezi nimi nemusíte vybírat. Díky uložení baterie pod podlahou využívá nové Kangoo Van E-Tech 100% elektrické svůj nákladový prostor na maximum.


resizer-video.png
renault-kangoo-etech-04.jpg

VYBAVENÍ NAVRŽENÉ TAK, ABY ZLEPŠILO VAŠE PODNIKÁNÍ

renault-kangoo-etech-05.jpg

17 asistenčních systémů řidiče

________

Vaše bezpečnost je naší prioritou. Asistenční systémy ve vašem Kangoo Van E-Tech elektrickém vám pomohou při tažení přívěsu nebo při dlouhých jízdách. Je vybaven adaptivním tempomatem, aktivním systémem nouzového brzdění a asistentem pro udržování v jízdním pruhu. Renault Kangoo Van nabízí inovativní technologii pro bezproblémové jízdy. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad rear view assist.

multimediální systém easy link

________

Pro moderní a personalizované zážitky z jízdy můžete snadno připojit svůj chytrý telefon a získat přístup ke všem svým aplikacím a online službám pomocí 8" obrazovky vašeho multimediálního systému Easy Link, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

renault-kangoo-etech-06.jpg
renault-kangoo-11.jpg

nekonečné možnosti

________

Potřebujete převézt dlouhý náklad? Inovativní střešní lišty můžete snadno změnit na příčníky. S modulárním řešením interiéru, sklopným sedadlem spolujezdce a štědrým objemem zavazadlového prostoru přepravíte zkrátka vše, co potřebujete.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_