novy-spring_2

Dacia NOVÝ SPRING

Již za 538 400 Kč

100% ELEKTRICKÝ  MĚSTSKÝ VŮZ

Nová Dacia Spring vystupuje z davu svým jedinečným stylem SUV v kombinaci s plně elektrickým pohonem. Tento městský vůz představuje vše, co milujete na značce Dacia. Přináší do vašeho života ještě více potěšení díky čistě elektrické jízdě.

novy-spring-4

DOKONALE JEDNODUCHÁ JÍZDA NA

ELEKTRICKÝ POHON


Zjednodušte si svůj každodenní život!

Navigační systém Android Auto™ a Apple CarPlay™
Zadní kamera DC nabíječka
novy-spring-5.jpg

Spolehlivý dojezd

Vůz Dacia Spring poskytuje dojezd až 230 km v kombinovaném cyklu WLTP* a 305 km v městském provozu WLTP. Jeho kompaktní baterie při plném nabití (27,4 kWh) dokáže vůz pohánět až jeden týden jízdy po městě!

Kombinovaný cyklus WLTP zahrnuje 57 % jízdy ve městě, 25 % jízdy mimo město a 18 % jízdy na dálnici.

VZHLED, KTERÝ PŘEKRAČUJE VŠECHNA PRAVIDLA

Jste připraveni vyrazit do městské džungle? Linie vyjadřující sílu, kompaktní rozměry, nový světelný podpis Dacia, střešní lišty, disky kol Flexwheel, zadní ochranný kryt podvozku a vyšší světlá výška…  Nový Spring je kombinací obratnosti městského vozu s odolností SUV a současně zaujme svým dobrodružným vzhledem.

novy-spring-6.jpg
novy-spring-7.jpg

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ A POHODLÍ NA PALUBĚ VOZU

Dobré jízdní vlastnosti a snadné manévrování při každodenních jízdách - naše vybavení je navrženo tak, aby vám poskytlo dostatek pohodlí na palubě vozu. Patří mezi ně multimediální systém Media Nav Evolution s vestavěnou navigací a funkcí zrcadlení obrazovky chytrého telefonu kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™ a také Bluetooth®, 3,5” barevný displej řidiče, zadní parkovací asistent a zadní kamera, plně elektrický posilovač řízení, elektrické ovládání předních a zadních oken, dálkové zamykání vozu, klimatizace atd.

_ _
spirng_cargo_02

NOVÁ DACIA SPRING CARGO

Cena již od 538 400 Kč
Ve verzi Cargo, určené pro profesionály, je Spring 100% elektrický odvážným užitkovým vozem. Jeho praktičnost je působivá: vpředu je prostor pro cestující, celá zadní část je vyhrazena pro přepravu nákladu. Efektivita je základem: ochranná plastová podlaha, čtyři upevňovací oka a mříž pro bezpečnost cestujících vpředu. 
spirng_cargo_03.jpg

SPRING CARGO, MĚSTSKÁ DODÁVKA

Délka ložné plochy 1 172 mm, objem 1 000 l a nosnost 358 kg. Dost na
to, aby vás udrželo v pohybu.

Výbava zahrnuje například rádio, Bluetooth®, port USB, držák telefonu nebo manuální klimatizaci. 

Na vnější straně jsou nelakované černé kliky a zpětná zrcátka pro optimální odolnost. Spring Cargo je robustní užitkové vozidlo se vzhledem městského vozu. 


_
_
_
_
_
_
_