dacia-sandero-2022-02

Dacia SANDERO

Cena již od 296 400 Kč

MODERNÍ A ATRAKTIVNÍ MĚSTSKÝ VŮZ

Sandero odhaluje svůj zcela modernizovaný vzhled s robustní siluetou a nově navrženou přední částí, zvýrazněnou novými světly s technologií LED a světleným podpisem ve tvaru Y. S jedním z nejprostornějších interiéru ve své kategorii, velkorysým zavazadlovým prostorem a úložnými prostory se přizpůsobí vašemu každodennímu životu, abyste si mohli ještě více užívat cestování. 


SNADNÝ A POHODLNÝ ZÁŽITEK NA PALUBĚ VOZU

Jste připraveni vydat se na cestu? Bezklíčový přístup do vozu a startování pouze stiskem tlačítka díky hands-free kartě Dacia. Nastupte do vozu a nechte se obklopit moderním vybavením, pečlivě navrženým pro vaše pohodlí: nový elektrický posilovač řízení, široký rozsah nastavení sedadla řidiče a volantu, nový propracovaný vzhled palubní desky, který je zároveň maximálně ergonomický a tak máte všechny hlavní ovládací prvky vašeho vozu tam, kde je čekáte.


dacia-sandero-2022-08.jpg

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘIDIČE A BEZPEČNOST

Neustále vše kontrolovat je vyčerpávající, že ano? Uvolněte se! Naše asistenční systémy řidiče vám pomohou během jízdy, ochrání vás a usnadní vám vaše každodenní jízdní podmínky:

Aktivní systém nouzového brzdění (AEBS)
E-call (automatický nouzový telefonní hovor)
Parkovací senzory vpředu i vzadu a zadní parkovací kamera
Varování před vozidlem v mrtvém úhlu
Asistent rozjezdu do kopce
Elektronická parkovací brzda
Tempomat s omezovačem rychlosti
Elektrický posilovač řízení

ÚSPORNÉ MOTORY

Vítězná kombinace! Mějte pod kontrolou spotřebu a náklady na údržbu vašeho vozu díky našim úsporným a spolehlivým motorům, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše každodenní potřeby.

dacia-sandero-2022-04.jpg
dacia-sandero-stepway-02

Dacia SANDERO STEPWAY

Cena již od 360 900 Kč

DOKONALÝ ZÁŽITEK NA PALUBĚ VOZU S FUNKCEMI, KTERÉ OCENÍTE

Máte při cestování hodně zavazadel? Sklopte jednoduše zadní sedadla a zavazadlový prostor se rázem zvětší. S velkou světlou výškou Sandero Stepway snadno zvládne různé druhy silnic i nezpevněných cest. Už žádné šacování kapes při hledání klíčů od auta! Zamknutí, odemknutí či nastartování motoru – s hands-free kartou je všechno tak snadné. Stmívá se? Potkávací světlomety s technologií LED se díky světelnému senzoru automaticky rozsvítí a zajistí vám lepší viditelnost za všech podmínek. Začíná pršet? Díky dešťovému senzoru se stěrače spustí automaticky.

MODERNÍ A ROBUSTNÍ CROSSOVER

Působivá silueta, plynulé vodorovné linie, nové LED světlomety se světelným podpisem ve tvaru Y a vysoká světlá výška... Nové Sandero Stepway odhaluje zcela přepracovaný vzhled a současně vyjadřuje svůj styl crossoveru. Posaďte se do detailně propracovaného a prostorného interiéru, abyste si mohli vychutnat svá dobrodružství v plném pohodlí.


_
_
_
_
_
_
_