• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Akce a novinky

Věrnostní program


Vážení klienti,

 
využijte všechny výhody věrnostního tříletého programu!
Náš věrnostní program je určen pro vás, jako odměna za vaši loajalitu k společnosti PYRAMIDA Průhonice s.r.o.. Jediné, co pro využití musíte udělat, je vyplnit tuto věrnostní knížku a pak už se můžete těšit na celou řadu exkluzivních výhod, slev a dalších odměn. Využijte mnoha benefitů, kterými firma PYRAMIDA Průhonice s.r.o. odměňuje své věrné zákazníky! Získáte tak nejen kvalitní servisní zázemí a další doplňkové služby a zboží nabízené společností PYRAMIDA Průhonice s.r.o., s možností udělat radost sobě a svým blízkým, příjemně strávit volný čas se svým vozem nebo si pořídit něco praktického.
 
Náš věrnostní program pro vás znamená 3 roky výhod značkového servisu a je jen na vás, které nadstandardní služby nabízené v rámci věrnostního programu využijete.
 
Společnost PYRAMIDA Průhonice s.r.o. si vyhrazuje právo měnit, upravit či zrušit Věrnostní program pro zákazníky. Akce uvedené v tomto věrnostním programu lze uplatnit v servisních místech společnosti PYRAMIDA Průhonice s.r.o. Program je platný vždy jen ve spojení s vozidlem a po předložení servisní knížky výrobce. Tento věrnostní program je nepřenosný na jiné vozidlo. Pořadí slevových kupónů neurčuje možnost jejich uplatnění. Uplatnění slevových kupónů je nutné nahlásit při příjmu vozidla do servisu.
 
Slevové kupóny se neslučují a nelze je uplatnit hromadně v jedné zakázce či nákupu zboží.
Slevové kupony nelze použít na Akční ceny.
 
Uvedené sazby či ceny jsou platné v době vytištění věrnostního programu.


banner1 banner2 banner3 banner4

« zpět

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >