Nový SEAT Ibiza se svěžím designem přináší do segmentu městských vozů ještě více vzrušujících zážitků

seat-ibiza-fr_02_small.jpg

SEAT modernizuje model Ibiza svěžím vnějším vzhledem a revolučním interiérem ve spojení s novou úrovní konektivity a asistenčních systémů.

SEAT Ibiza je od svého prvního představení v roce 1984 klíčovým pilířem úspěchu značky a po
37 letech, pěti generacích a téměř 6 milionech prodaných vozů je nejúspěšnějším modelem, který kdy sjížděl z montážních linek výrobních závodů SEAT. Nová verze páté generace zachovává vítěznou mentalitu klíčového modelu v tomto segmentu evropského trhu.

„SEAT Ibiza je ikonou automobilového průmyslu a jedním z klíčových pilířů značky,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva společnosti SEAT a značky CUPRA. „Ibiza je připravena navázat na dosavadní úspěchy díky novým úpravám exteriéru a revoluci v interiéru modernizované páté generace společně s novou úrovní konektivity a bezpečnosti.“

SEAT Ibiza je připraven stát se součástí cesty ke stále více digitalizovanému světu. Nová Ibiza nabízí v interiéru ještě více intuitivnosti, funkčnosti a kvality díky optimalizovanému designu ve spojení s vyšší úrovní konektivity a novými, elegantnějšími materiály.

Atmosféru v interiéru umocňuje vyspělá technologie osvětlení. K výrazné změně designového stylu a vytříbenému charakteru modelu Ibiza přispívá také nejmodernější displej pro informační a zábavní systémy.

Pod kapotou nového modelu SEAT Ibiza může být jedna z pěti nabízených variant pohonu s nejvyšším výkonem od 90 k do 150 k. Motory na benzin nebo stlačený zemní plyn se dodávají ve spojení s mechanickou či dvouspojkovou převodovkou DSG.

Řízení městského vozu SEAT Ibiza je ještě snadnější a příjemnější ve všech myslitelných situacích díky řadě nových asistenčních systémů.

Výroba nového modelu SEAT Ibiza, navrženého, vyvinutého a vyráběného v Barceloně, bude v závodě SEAT v Martorellu zahájena ve třetím čtvrtletí letošního roku.

youtube-resizer.png youtube-resizer-tablet.png