new-seat-arona-exterior-front-hero-1.jpg

SEAT Nová Arona

již od 514 900 Kč
Design Inovativní interiér
Technologie

Dotyková obrazovka 9,2"

Konektivita SEAT CONNECT
Bezpečnost Odstraňte stres z jízdy

 

new-seat-arona-exterior-back-hero.jpg

SEAT Arona.

již od 4 799 Kč* měsíčně

Nový vůz SEAT Arona včetně kompletního pojištění a servisních služeb za výhodnou měsíční splátku. Crossover. Dynamické křivky. 400litrový zavazadlový prostor. Jděte svou vlastní cestou. Seznamte se s vozem SEAT Arona. Již ve verzi Style získáte například 16" kola z lehkých slitin, Full LED přední světlomety, sportovní kožený volant, tempomat či Front Assist. O komfort bude postaráno..


Kam vás cesta zavede?

Žijte odvážněji. Žijte lépe.

Robustní, spolehlivý, připravený vás přivést tam, kde silnice už nemohou. A navíc v interiéru s pocitem komfortu domova.

Design exteriéru

Stylový od hlavy až k patě.

Od sebevědomé přední masky až po přepracovaný zadní spoiler. Čistě dynamický až do posledního detailu.

new-seat-arona-air-vent.jpg

Design interiéru

Každý detail se počítá.

Pro skutečně jedinečný pocit. Ambientní LED osvětlení kolem výdechů klimatizace vám ihned zlepší náladu.

Technologie

Vždy v centru dění.

Nová odvážná 9,2 ″ dotyková obrazovka poskytuje nejen lepší viditelnost, ale také zvyšuje estetiku vaší palubní desky.

 

 

new-seat-arona-wireless-full-link.jpg
woman-looking-phone-connect.jpg

SEAT CONNECT

Od vzdáleného přístupu až k online hudbě a mapám.

Zamkněte dveře nebo aktivujte klakson a směrová světla na dálku pomocí aplikace SEAT CONNECT. Máte navigační systém? Získejte online přístup ke streamování hudby, navigaci a internetovým rozhlasovým stanicím z celého světa. To vše a ještě mnohem více díky SEAT CONNECT.

Objevte SEAT CONNECT 

Bezpečnost

Bezpečná jízda před vámi. Starosti za vámi.

seat-ibiza-traffic-sign-recognition.jpg
seat-ibiza-side-assist.jpg
seat-ibiza-travel-assist.jpg

Rozpoznávání dopravních značek

Zobrazuje omezení rychlosti a omezení předjíždění na digitálním kokpitu a na dotykové obrazovce infotainmentu pro snadné prohlížení.

Side Assist

Sleduje váš mrtvý úhel a varuje vás při předjíždění, změně jízdního pruhu nebo při přiblížení automobilu za vámi.

Travel Assist

Dokonalý společník na cesty, doplněný bezpečnostními prvky autonomního řízení, jako je Lane Assist, který vás vždy udrží na správné cestě.


Spotřeba paliva komb. od 5,3-6,0 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 121-139 g/km. *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Arona Style 1.0 TSI 70 kW v ceně 514 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 807 Kč s DPH, 4 799 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti s uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 31.5.2024.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

_
_
_
_
_
_
_