renault-kangoovan-f61-ph2-overview-design.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Renault KANGOO Express

Cena již od 429 000 Kč

Na míru vašim potřebám

KANGOO Express je k dispozici ve dvou délkách (kratší Express nebo delší Express Maxi, který je dostupný i jako 5místná dvoukabina) a nabízí řadu možností, mezi nimi i variantu se třemi místy k sezení vpředu.


Střižený na míru

KANGOO Express se dokáže vždy přizpůsobit a díky tomu lépe plnit očekávání uživatelů. Dvě délky, dvě úrovně vybavení, řada úsporných motorů, pestrá škála možných konfigurací, prosklených či neprosklených, s bočními posuvnými dveřmi či bez nich, s asymetrickými zadními dvoukřídlými dveřmi nebo se zadními výklopnými dveřmi, se spalovacím nebo elektrickým motorem


Objevte Renaul tKANGOO Express
renault-kangoovan-ph2-design-gallery-010.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Vůz Renault KANGOO Express se změnil pro vás

Na míru šitý design

Užijte si nový design vozu Renault KANGOO Express. Na vnější straně si všimnete plynulých linií a dvoubarevného předního nárazníku, který mu hrdě propůjčuje sportovní vzhled nové identity značky Renault.

Objevte Design Renaultu KANGOO Express

renault-kangoovan-f61-ph2-overview-performance.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
renault-kangoovan-ph2-design-gallery-007.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Vstupte do světa vozu Renault KANGOO Express

Jeho silné stránky

Renault KANGOO Express se přizpůsobí všem potřebám vašeho podnikání. Díky široké nabídce verzí se dvěmi délkami a dvěmi až pěti sedadly určitě najdete tu správnou verzi pro vás. S modulárním designem, dobře vybavené, pohodlné... Renault KANGOO Express změní váš život!

renault-kangoovan-f61-ph2-features-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Technologie

ESP nové generace

Nový systém ESC, kterým je vybaven vůz Renault KANGOO Express s nejnovějšími generacemi motorů, má dvě nové funkce: Extended Grip, který zlepšuje trakci vozu na nezpevněných vozovkách a asistent rozjezdu do kopce, který vám pomáhá rozjet se ve strmých svazích.

Objevte jeho další silné stránky

Pohodlí a užitek

Praktické úložné prostory

S vozem Renault KANGOO Express máte vše po ruce. Své dokumenty můžete uložit do prostoru v palubní desce nebo do prostorné schránky u spolujezdce o objemu 15 litrů. Mezi předními sedadly se nachází úložný prostor, který je přístupný po zvednutí středové loketní opěrky – lze jej použít uložení vašich předmětů denní potřeby.

Objevte jeho další silné stránky

renault-kangoo-k61ph2-features-rangement-003.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
renault-kangoovan-f61-ph2-overview-features.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

R-LINK Evolution

Systém R-LINK Evolution, který je dokonale integrován v palubní desce, vám nabízí moderní rozhraní a vysoce kvalitní atraktivní grafiku. S novou kapacitní dotykovou obrazovkou můžete přibližovat/oddalovat obraz, procházet nahoru nebo dolů stránkami pomocí prstů, stejně jako na chytrém telefonu nebo tabletu a mít snadný přístup k inovativním a praktickým funkcím: navigace TomTom, multimédia, hands-free hovory prostřednictvím Bluetooth*. Pomocí funkce hlasového ovládání můžete nadiktovat adresu, uskutečnit telefonní hovor ze svých kontaktů, nebo spustit aplikaci aniž byste museli přestat sledovat dění na silnici a sundat ruce z volantu.

Objevte jeho další silné stránky

 

renault-kangoovan-ph2-design-gallery-002.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
renault-kangoovan-f61-ph2-performance-002.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Renault KANGOO Express: výkon

Objevte nové motory

Snižte svou spotřebu paliva a emise CO2. Vůz Renault KANGOO Express jsme vybavili motory, které nabízí ještě lepší úsporu paliva a výkon. Nyní je na špici v tomto segmentu co se týče spotřeby paliva.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_