nowy-traffic-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Renault NOVÝ TRAFIC COMBI VAN

Cena již od 687 140 Kč

Parter pro vaše podnikání i rodinu

Elegantní křivky, chromovaná mřížka chladiče, Full LED světlomety, světelný podpis ve tvaru C... Zcela nový TRAFIC Passenger vnáší svou energii do zaběhnutého pořádku a prosazuje svou osobnost svým robustním a dynamickým designem.


Dodejte svému cestování více energie

Harmonický interiér, palubní deska v novém provedení s chromovanými prvky, odolnějším čalouněním a kvalitními materiály... Nový TRAFIC Passenger se inspiruje osobními vozy ale stále profituje z své původní DNA…


21224931_2019_-_new_renault_trafic.jpg
renault-trafic-vp-equipements-001.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Upravte se si nový Renault TRAFIC Passenger dle vašich potřeb

Futuristický styl

Vytvořte si svůj vlastní prostor! Posaďte se do prostorného a pohodlného interiéru, využijte velkorysý zavazadlový prostor i šikovně navržené úložné prostory… TRAFIC Passenger pojme až 9 cestujících a přizpůsobí se potřebám celé rodiny.

Cestujte v maximálním pohodlí

Dopravní zácpy, těsné manévry, nedostatek času a prostoru... Jízda ve městě je příliš často spojena se strese. Uvolněte se! Usnadněte si řízení s novým TRAFIC Passenger a užijte si nejnovější technologie pro dopravní podmínky ve městě. Své cesty proměňte ve chvíle klidu a pohody. Víkend na venkově nebo výlet do hor?  Žádný problém! Optimální trasa mimo uzavírky, omezení rychlosti nebo přístup k oblíbeným skladbám... Nový TRAFIC Passenger se přizpůsobí vašim plánům a potřebám díky inovativním funkcím, které vám usnadní a zpříjemní cestování. 

renault-trafic-vp-equipements-004.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Nový Renault TRAFIC Passenger

Usnadněte si své jízdní podmínky

renault-trafic-vp-equipements-008.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Asistent rozjezdu do kopce

Váš nový TRAFIC Passenger zůstane při nastartování ve svahu se sklonem nad 10% stát a necouvne, což vám umožní v zařadit a rozjet se s naprostým klidem. 

Objevte jeho další silné stránky

Jezděte v naprostém klidu

Dvojitá asférická zpětná zrcátka

Dvojitá asférická boční zpětná zrcátka, umožňují snadnější manévrování , díky širšímu a nižšímu zornému poli chrání boky vozidla a pneumatiky. 

Objevte jeho další silné stránky

renault-trafic-vp-equipements-016.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg
renault-trafic-vp-equipements-013.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Zpříjemněte si své cestování

Užijte si kompletní multimediální zážitek:

Dotyková obrazovka R-LINK Evolution nebo Media Nav Evolution, na které lze během krátkého okamžiku nastavit spárování se smartphonem a přístup k multimediálnímu obsahu či navigaci s online dopravním zpravodajstvím.

Objevte jeho další silné stránky

 

21224932_2019_-_new_renault_trafic.jpg

Technické prvky

Potřebujete více informací?

Vyberte si svůj motor

renault-trafic-vp-overview-017.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Nový motor a nová převodovka

Se svým novým 2.0L motorem a automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC vám nový TRAFIC SpaceClass nabízí vyšší výkon a vyšší točivý moment při současném snížení spotřeby paliva. Zkombinujte úspornou jízdu s vyšší dynamikou!


_
_
_
_
_
_