renault-talisman-lfd-ph1-design-gallery-ext-003.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Renault TALISMAN

Cena již od 789 900 Kč

Nastupte do jeho uklidňujícího elegantního prostředí

Posaďte se a udělejte si pohodlí. Kabinu vozu Renault TALISMAN jsme navrhli pro pohodlí vás i vašich spolucestujících. Přizpůsobené zážitky z jízdy s Multi-Sense®. Vyberte si ten správný režim, se kterým zažijete zbrusu novou úroveň požitku z jízdy.


Stvořen k upoutání pozornosti

Dynamický profil podtržený chromovanými prvky, asertivně vyhlížející čelní maska, jedinečný světelný podpis s full LED světlomety... Renault TALISMAN vystupuje z davu díky svým stylovým liniím. Active Emergency Breaking Systém (AEBS), Safe Distance Warning, systém sledování mrtvého úhlu a další. Užijte si množství pokročilých asistenčních systémů ve voze Renault TALISMAN. 


Objevte Renault TALISMAN
renault-talisman-lfd-ph1-design-gallery-ext-001.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Renault TALISMAN: vytříbený styl

Elegantní design

Vystupte z davu. Elegantní ale robustní linie, vyladěný interiér a jedinečný světelný podpis vozu Renault TALISMAN zdůrazňují charakter silného sedanu.

Objevte jeho design

 

Vstupte do světa Renault TALISMAN

Jeho silné stránky

Uvolněte se, řídíte vůz Renault TALISMAN. Ergonomická sedadla a široká škála inovativních, high-tech vybavení. Váš sedan nové generace zaručuje výjimečné pohodlí. Jeho prostorný interiér vám umožní relaxovat a odjet od každodenního shonu.

 

Objevte jeho design


renault-talisman-lfd-ph1-design-gallery-int-001.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Objevte novou technologii

Funkce Eco Driving

Ušetřete palivo s funkci Eco. Můžete snížit svou spotřebu paliva až o 25 %! Po aktivaci režim Eco omezí točivý moment motoru za účelem omezení zrychlení, ale zároveň zachová dostatek výkonu, abyste si užili pohodlnou jízdu. Můžete také získat funkce Eco monitoring, Eco scoring a Eco coaching. Tyto systémy poskytují informace o jízdě a poskytují vám rady, jak ji můžete zlepšit.

renault-talisman-lfd-ph1-features-technology-001.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Technologie

Easy Park Assist

Podélné parkování? Nechte parkovacího asistenta Easy Park Assist převzít kontrolu nad volantem. Změří dostupné parkovací místo a doporučí vám, kam máte zajet. Stačí jen ovládat plynový pedál, brzdy a řazení. S předními, zadními, bočními senzory a zadní parkovací kamerou máte celkovou 360° ochranu proti nárazu do překážek nebo jiných vozidel.

Objevte jeho další silné stránky

Bezpečnost

Systém Visio

Skutečný kopilot, systém Visio, vylepšuje vaši bezpečnost za pomoci kamery nacházející se v horní části čelního skla. Obsahuje tři systémy pro vaši asistenci:

  • rozpoznávání dopravních značek s varováním o překročení povolené rychlosti,
  • varování před opuštěním jízdního pruhu,
  • automatické přepínání dálkových světel Systém Visio přizpůsobuje světlomety vozu Renault TALISMAN podle situace na silnici. Automaticky přepíná na tlumená světla pokud vjedete do osvětlené oblasti nebo když se přiblíží jiné vozidlo.

Objevte jeho další silné stránky

renault-talisman-lfd-ph1-features-safety-001.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg
renault-talisman-estate-kfd-ph1-performance-expertise-001.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Inovativní funkce

Využijte výhod mnoha funkcí uspořádaných podle tématu. Klikněte na ikonu Navigace a najděte mapy TomTom. Kliknutím na Multimédia můžete poslouchat hudbu ze svého mobilního zařízení nebo získat přístup k vašim fotografiím a videím**. Vyřizujte telefonní hovory hands-free pomocí Bluetooth a aktivujte funkci převodu textu na řeč v sekci Telefon. Změňte nastavení a konfigurujte své asistenční systémy řidiče v sekci Vozidlo. A konečně, pomocí ikony Aplikace získejte přístup k aplikacím Renault a online službám speciálně navrženým pro tento vůz nebo přejděte do R-LINK Store.

Objevte jeho další silné stránky

 

69940_2015_-_renault_talisman.jpg
69954_2015_-_renault_talisman_initiale_paris.jpg

Objevte Renault

TALISMAN Initiale Paris

Vyberte si exkluzivní model Initiale Paris. Využijte to nejlepší ze zkušeností značky Renault. Vylepšete svůj požitek a splňte si každé své přání. Elegantní a prostorný vůz Renault TALISMAN Initiale Paris je na silnici jako doma. Štíhlé elegantní linie jsou podpořeny 19" dvoubarevnými koly z lehkých slitin. To vše podtrhují chromované lišty. Vůz Renault Talisman Initiale Paris je snadno rozpoznatelný díky stylovým světlometům, které vynikají ve dne i v noci. Od kapoty až po zavazadlový prostor má dynamický moderní styl.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_