novy-renault-talisman-grandtour1.jpg

Renault Nový TALISMAN Grandtour

Cena již od 965 000 Kč

Elegantní a univerzální kombi

Nový TALISMAN Grandtour dodržuje svou pověst dynamického kombi s elegantním tvarem a štíhlým profilem. Působivá přední část je zvýrazněna novými LED MATRIX světlomety a novou čelní maskou.


Povyšte své cestování na novou úroveň

Naše inovativní technologie předvídají vaše potřeby a přizpůsobují se vašim každodenním činnostem, aby vám zajistily bezproblémovou jízdu.


Objevte Renault TALISMAN Grandtour
novy-renault-talisman-grandtour-3.jpg

Užijte si optimální pohodlí při jízdě

Od osvětlení interiéru až po individuální nastavení režimů motoru, vytvořte si personalizovanou jízdu díky možnosti výběru že 4 režimů (Eco, Comfort, Sport, MySense) na vašem systému MULTI-SENSE. Exkluzivní systém řízení všech 4 kol 4CONTROL s variabilním nastavením tuhosti tlumičů vám umožňuje mít pod kontrolou změny směru jízdy vašeho vozu, kdykoli je to zapotřebí, čímž nabízí ostřejší ovladatelnost a přesnější manévrování.

 

OBJEVTE JEHO VYBAVENÍ

Technologie se špičkovými inovacemi

Naše nejmodernější technologie jsou snadno dostupné pomocí 10,2” přístrojového štítu řidiče nebo 9,3” obrazovky multimediálního systému EASY LINK s online připojením: světlomety LED Matrix Vision, Renault asistenční systémy řidiče EASY DRIVE, palubní multimediální systém Renault CONNECT, MULTI-SENSE a mnohem více.

OBJEVTE JEHO VYBAVENÍ

 

novy-renault-talisman-grandtour1.jpg

Easy Life

Zavádíme inovace, abychom vám usnadnili každodenní život. Objevte technologie Renault EASY DRIVE a Renault CONNECT.

novy-renault-talisman-grandtour-7.jpg

RENAULT EASY DRIVE

Jezděte v naprostém klidu

Jezděte s klidem v duši díky našim technologiím asistenčních systémů řidiče a parkovacích asistentů, například EasyPark Assist.

OBJEVTE RENAULT EASY DRIVE

MULTI-SENSE

Aktivujte MULTI-SENSE z vaší dotykové obrazovky a nechte jej ovládat nastavení pro všechny palubní jízdní technologie ve vašem voze: odezva motoru, řazení převodovky EDC, parametry systému 4CONTROL, tuhost tlumičů, odpor volantu atd.

resizer-video.png
resizer-video.png

4CONTROL

Podvozek 4CONTROL detekuje potenciální ztrátu přilnavosti v reálném čase a přizpůsobí dynamiku vaší trajektorie podle podmínek vozovky a vaší rychlosti. Aktivní řízení všech 4 kol snižuje poloměr otáčení, ať už při nízkých rychlostech pro snížení úsilí nebo při vyšších rychlostech k optimalizaci zatáčení.

novy-renault-talisman-grandtour-2.jpg
novy-renault-talisman-grandtour-9.jpg

Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Umění elegance

Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS odhaluje svůj silný a současně uhlazený vzhled, materiály vysoké kvality, výjimečné pohodlí a nejmodernější technologie. Ukazuje to nejlepší z našich zkušeností. Přesvědčí vás o propracovanosti v každém aspektu a vtáhne vás do svého exkluzivního světa.

OBJEVTE VERZI


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_