renault-grand-scenic-1.jpg

Renault GRAND SCENIC

Cena již od 617 000 Kč

Rodinný vůz nové generace

Renault GRAND SCENIC je k dispozici v 5 nebo 7místné verzi. V obou verzích nabízí velikou dávku pohodlí a velkorysý, vzdušný interiér. Renault GRAND SCENIC nabízí moderní a svěží design, protože i velké rodiny chtějí cestovat stylově. Nechte se unést aerodynamickými a elegantními křivkami Renault GRAND SCENIC.


Špičková technologie

Objevte znovu pohodu a klid. Renault GRAND SCENIC disponuje našimi nejnovějšími inovacemi z oblasti pokročilých bezpečnostních systémů. 


Objevte Renault SCENIC
renault-grand-scenic-2.jpg

Renault GRAND SCENIC

Elegantní design

Za Renault GRAND SCENIC vyniká aerodynamickými a moderními liniemi za kterými se všichni budou otáčet. Krásná 20palcová kola ve standardní výbavě, podélné střešní lišty s matným hliníkovým povrchem, svislé zadní lampy s 3D efektem nebo dvoubarevná karoserie. Má zkrátka vše, aby vás uchvátil.

Objevte jeho design

 

Oceňte jeho styl

Vzhled interiéru

Kabina Renault GRAND SCENIC je navržena tak, aby vyhovovala potřebám a přáním celé rodiny. Zároveň jsme věnovali velkou péči výběru a kvalitě materiálů.

Objevte jeho design

renault-grand-scenic-rfa-ph1-design-interior-gallery-002.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Vstupte do světa Renault GRAND SCENIC

Jeho silné stránky

Renault GRAND SCENIC usnadní vaše cestování. Všechny prvky výbavy jsou intuitivní, aby zpříjemnily každodenní život s Reanult GRAND SCENIC.

renault-grand-scenic-rfa-ph1-features-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Technologie

Easy Park Assist

Parkování nikdy nebylo jednodušší. S technologií Easy Park Assist včetně zadní kamery a 12 senzorů, vám pro snadné zaprakování stačí ovládat jenom plynový pedál a brzdu.

Objevte jeho další silné stránky

Bezpečnost

Varování před opuštěním jízdního pruhu

Je cesta monotónní a nedokážete se naplno soustředit? Renault GRAND SCENIC dokáže rozpoznat vodorovné dopravní značení a v případě potřeby vás upozorní na vybočení z jízdního pruhu.

Objevte jeho další silné stránky

renault-grand-scenic-rfa-ph1-features-005.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg
renault-grand-scenic-rfa-ph1-features-018.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Multimédia

Multimediální systém R-LINK 2

Ovládejte všechny technologie vozu Renault GRAND SCENIC pomocí dotykové obrazovky, která je k dispozici i ve svislém formátu o velikosti 8,7 palců. Můžete ovládat asistenční systémy řidiče, nastavit navigaci do vybraného cíle, uskutečňovat hovory nebo odesílat e-maily pomocí hlasového ovládání. S až 6 nastavitelnými profily si může každý řidič uložit svá nastavení, oblíbené aplikace a cílová místa.

Objevte jeho další silné stránky

 

renault-grand-scenic.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_