renault-megane-bfb-ph1-design-009.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Renault MEGANE

Cena již od 409 900 Kč

Vystupte z davu!

Nechte se unést dynamickým stylem Renault MEGANE. Nezaměnitelné světlomety s LED denním svícením vpředu i vzadu přitahují pozornost.


Užijte si to

Díky kompletní řadě motorů pro Renault MEGANE si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.


Objevte Renault MEGANE
renault-megane-bfb-ph1-design-007.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Sportovní a elegantní design

Výrazně tvarované zadní blatníky, vyrýsované křivky, impozantní čelní maska, výrazný světelný podpis LED denního svícení... Dynamický design Renault MEGANE je příslibem silných zážitků. Posaďte se do kabiny vybavené nejnovějšími technologiemi. Užijte si špičkových materiálů a vysoce kvalitního zpracování.

Objevte jeho design

 

Využijte výhod těch nejlepších technologií

Ponořte se do světa jeho intuitivního interiéru. Užijte si výhod barevného head-up displeje, multimediálního systému R-LINK 2 s dotykovým displejem 8,7", digitálního přístrojového štítu se 7" TFT displejem a systému MULTI-SENSE.

Objevte jeho design

renault-megane-bfb-ph1-design-003.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Vstupte do světa Renault MEGANE

Jeho silné stránky

renault-megane-bfb-ph1-features-025.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Technologie

Užijte si palubní technologie

Interiér Renault MEGANE, který připomíná kokpit letadla, vás doslova vtáhne do světa technologií. Užijte si čisté linie palubní desky a dokonale integrovaný multimediální systém R-LINK 2 se 7" nebo 8,7" dotykovým displejem. Mějte nejdůležitější jízdní informace neustále na očích díky barevnému head-up displeji. Přístrojový štít se 7" digitálním TFT displejem si můžete přizpůsobit dle svého vkusu. Zažijte nový rozměr radosti z jízdy s technologií MULTI-SENSE.

Objevte jeho další silné stránky

Bezpečnost

Adaptivní tempomat: ulehčení vaší jízdy

Při rychlostech od 50 km/h do 150 km/h upravuje adaptivní tempomat vaši rychlost brzděním nebo zrychlením tak, aby zachoval bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi.

Objevte jeho další silné stránky

renault-megane-bfb-ph1-features-016.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg
renault-megane-bfb-ph1-design-010.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Multimédia

Prozkoumejte multimediální systém R-LINK 2

S velkým dotykovým displejem, přehlednými nabídkami a velkými ikonami vám R-LINK 2 dává snadný přístup k širokému spektru funkcí. Zvláštní pozornost jsme věnovali displeji a režimu navigace, aby vám umožnily okamžitě prohlížet nezbytné informace.

Objevte jeho další silné stránky

 

80369_2016_-_new_renault_megane_estate_gt.jpg
00091606.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Renault MEGANE GT Line

Vyberte si Renault MEGANE ve verzi GT Line a získejte ještě více sportovní elegance.

Vzhled exteriéru

  • Kola z lehkých slitin 17'' nebo 18
  • Zatmavená zadní okna
  • Detaily v barvě šedá Dark Metal
  • Označení "GT Line" na blatníku a na víku zavazadelníku
  • Přední nárazník GT
  • Zadní difuzor

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_