novy-megane_hp.jpg

Renault MEGANE

Cena již od 563 000 Kč

Kompaktní hatchback

Harmonické linie, propracované prvky a vytříbené provedení... Atraktivní a dynamický vůz Nový MEGANE vyjadřuje odvážný postoj, a odhaluje ještě propracovanější siluetu a špičkový interiér. Jste připraveni být středem pozornosti?


Inovace, které zlepšují vaši celkovou pohodu

Optimalizujte své každodenní zážitky z jízdy díky naší technologii: asistenční systémy řidiče Renault EASY DRIVE, palubní multimediální systém EASY LINK, nastavení systému MULTI-SENSE a další.


Objevte Nový Renault MEGANE
novy-megane-2.jpg

Elegance a modernost

S LED Pure Vision světlomety, nově navrženou přední částí, přizpůsobitelným vnitřním prostředím díky technologii MULTI-SENSE a dalšími prvky... Osobnost vozu Nový MEGANE je zřejmá na první pohled.

Objevte jeho design

 

High-tech kabina

Vydejte se na úžasnou cestu! Nový MEGANE nabízí řidiči i spolujezdci jedinečný prostor a kokpit, který je kombinací pohodlí, propracovanosti a technologie.

novy-megane-3.jpg

Technologie k vylepšení vašeho potěšení z jízdy

ZÁŽITEK NA PALUBĚ VOZU

novy-megane-9.jpg

Dodejte svému cestování více zážitků díky

EASY LINK

Jste připraveni na online zkušenosti, jaké jste ještě nezažili? S vaším multimediálním systémem EASY LINK, kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™, máte snadný přístup ke všem vašim aplikacím a online službám na 9,3” centrální obrazovce ve vašem voze Nový MEGANE.

ZAŽIJTE INOVACI RENAULT

Přizpůsobené zážitky z jízdy s MULTI-SENSE

Zvuk a odezva motoru, řízení, nastavení osvětlení interiéru a konfigurovatelný displej řidiče... S MULTI-SENSE si můžete vybrat ze 4 různých režimů (MySense, Eco, Comfort a Sport) a přizpůsobit si svou jízdu podle své nálady a potřeb.

ZAŽIJTE INOVACI RENAULT

novy-megane-10.jpg
novy-megane-11.jpg

Užijte si asistenční systémy řidiče Renault EASY DRIVE

Cestujte s klidnou myslí! Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, adaptivní tempomat Stop & Go, aktivní systém nouzového brzdění s detekcí cyklistů a chodců... Naše asistenční systémy řidiče představují špičkové inovace a zlepšují vaši bezpečnost a usnadňují řízení.

ZAŽIJTE INOVACI RENAULT

 

novy-megane-13.jpg
novy-megane-e-tech.jpg

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy se všemi výhodami elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí plug-in hybridní pohonná jednotka E-TECH.

Nový MEGANE je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu kombinující benzinový motor 1,6 l a 2 elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru (až 65 km (1)v režimu jízdy na čistě elektrický pohon ve městě). Plánujete vyrazit na dovolenou? Cestujte s klidnou myslí a nemějte obavy ohledně dojezdu při delších trasách.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_