novy-renault-magena-grantour-hp.jpg

Renault MEGANE GRANDTOUR

Cena již od 585 000 Kč

Elegantní a modulární kombi

Se štíhlou siluetou, pevnými rameny, kabinou vybavenou špičkovými technologiemi a propracovanými detaily nese Nový MEGANE Grandtour hrdě znaky řady kombi a nabízí kombinaci elegance a univerzálnosti.


Upravte si svůj prostor na palubě vozu

S modulárním zavazadlovým prostorem a řadou úložných prostor vám Nový MEGANE Grandtour nabízí kombinaci komfortu, stylu a pohodlí. Jsme na vaší straně každý den!


Objevte Renault MEGANE
novy-renault-magena-grantour-2.jpg

Nakonfigurujte si svůj prostor podle svých potřeb

Máte při cestování hodně zavazadel? Díky zadním sedadlům Easy Break sklopným do roviny si s sebou můžete vzít vše, co potřebujete, aniž byste obětovali pohodlí na palubě vozu Nový MEGANE Grandtour. Chcete jej? Máte jej mít!

 

OBJEVTE JEHO VYBAVENÍ

Využijte výhod přizpůsobitelného zavazadlového prostoru

Díky velkému zavazadlovému prostoru (až 521 l), rekordní délce pro náklad (2,7 m) a chytrým řešením úložných prostor se Nový MEGANE Grandtour přizpůsobí vašim potřebám tak, aby splnil i ta nejvyšší očekávání!

OBJEVTE JEHO VYBAVENÍ

novy-renault-magena-grantour-3.jpg

Technologie k vylepšení vašeho potěšení z jízdy

ZÁŽITEK NA PALUBĚ VOZU

novy-renault-magena-grantour-8.jpg

Dodejte svému cestování více zážitků díky EASY LINK

Jste připraveni na online zkušenosti, jaké jste ještě nezažili? S vaším multimediálním systémem EASY LINK, kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™, máte snadný přístup ke všem vašim aplikacím a online službám na 9,3” centrální obrazovce ve vašem voze Nový MEGANE.

ZAŽIJTE INOVACI RENAULT

Přizpůsobené zážitky z jízdy s MULTI-SENSE

Zvuk a odezva motoru, řízení, nastavení osvětlení interiéru a konfigurovatelný displej řidiče... S MULTI-SENSE si můžete vybrat ze 4 různých režimů (MySense, Eco, Comfort a Sport) a přizpůsobit si svou jízdu podle své nálady a potřeb.

ZAŽIJTE INOVACI RENAULT

novy-renault-magena-grantour-10.jpg
novy-renault-magena-grantour-7.jpg

Užijte si asistenční systémy řidiče Renault EASY DRIVE

Cestujte s klidnou myslí! Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, adaptivní tempomat Stop & Go, aktivní systém nouzového brzdění s detekcí cyklistů a chodců... Naše asistenční systémy řidiče představují špičkové inovace a zlepšují vaši bezpečnost a usnadňují řízení.

ZAŽIJTE INOVACI RENAULT

 

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy se všemi výhodami elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí plug-in hybridní pohonná jednotka E-TECH.

Nový MEGANE je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu kombinující benzinový motor 1,6 l a 2 elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru (až 65 km (1)v režimu jízdy na čistě elektrický pohon ve městě). Plánujete vyrazit na dovolenou? Cestujte s klidnou myslí a nemějte obavy ohledně dojezdu při delších trasách.

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_