novy-megane-grandcoupe-09.jpg

Renault MEGANE GRANDCOUPÉ

Cena již od 527 000 Kč

Technologií k úspěchu


ATRAKTIVNÍ A VYTŘÍBENÝ SEDAN

Díky sportovnímu profilu nově navržené přední části zvýrazněné chromovanou čelní maskou, nezaměnitelným světlometům C-Shape, 16“, 17“ a 18“ diskům kol a elegantnímu interiéru se špičkovými technologiemi si nový MEGANE GrandCoupé dokáže říct o pozornost. Jeho kouzlu podlehnete i vy.


Vítejte na palubě

NÁVYKOVÉ TECHNOLOGIE

 

 

novy-megane-grandcoupe-07.jpg

Multimediální systém EASY LINK

                 

Jste připraveni na online zážitky, jaké jste ještě nezažili? Díky multimediálnímu systému EASY LINK, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™, máte na 9,3“ centrální obrazovce nového vozu MEGANE GrandCoupé snadný přístup ke svému multimediálnímu světu.

 

 

MULTI-SENSE

                 

Systém MULTI-SENSE umožňuje nastavit osvětlení interiéru v 8 různých úrovních a nabízí výběr ze 4 režimů jízdy (MySense, Eco, Comfort a Sport), takže si jízdu snadno přizpůsobíte podle nálady a potřeb: upravit se dá zvuk a odezva motoru, řízení, konfigurace displeje řidiče a další.

 

novy-megane-grandcoupe-08.jpg
novy-megane-grandcoupe-04.jpg

Asistenční systémy Renault EASY DRIVE

                 

Naše inovativní technologie umožňují snadné manévrování a zvyšují každodenní bezpečnost: adaptivní tempomat Stop & Go, Easy Park Assist, varování při opuštění jízdního pruhu, aktivní systém nouzového brzdění AEBS s detekcí chodců, detekce únavy řidiče, head-up displej, hands-free karta a další.

 

novy-megane-grandcoupe-05.jpg
novy-megane-grandcoupe-06.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_