renault-megane-sedan-lff-ph1-beauty-shot-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Renault MEGANE GrandCoupé

Cena již od 409 900 Kč

Obdivujte jeho proporce

Charismatický Renault MEGANE GrandCoupé skutečně dokáže upoutat pozornost. S karoserií typu sedan, dynamickými liniemi a velkorysými rozměry vytváří svůj vlastní styl, který je živý i elegantní.


Užijte si to

Díky kompletní řadě motorů pro Renault MEGANE GrandCoupé si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.


Objevte Renault MEGANE GrandCoupé
renault-megane-sedan-lff-ph1-design-002.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Renault MEGANE GrandCoupé

Charismatický vzhled

Objevte jeho design

 

Vyšší třída cestování

Užijte si špičkových materiálů a vysoce kvalitního zpracování. Od ukazatele rychlosti a středové konzole až po otvory ventilace, Renault MEGANE GrandCoupé je plný hodnotných materiálů včetně chromovaných prvků se saténovou povrchovou úpravou.

Objevte jeho design

renault-megane-sedan-lff-ph1-design-012.jpg.ximg.l_full_m.smart__1_.jpg

Vstupte do světa Renault MEGANE GrandCoupé

Jeho silné stránky

Renault MEGANE GrandCoupé je praktický pro každodenní používání a zlepší vaše cestování vozem. Díky jeho velkorysému prostoru a šikovným úložným prostorám život na palubě ještě nikdy nebyl tak svobodný a snadný.

renault-megane-sedan-lff-ph1-features-technology-002.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Technologie

Barevný head-up displej

S barevným head-up displejem Renault MEGANE GrandCoupé optimalizuje vaši bezpečnost a jízdní komfort. Je vybaven mnoha asistenčními systémy, které umožňují snadné nastavení a okamžité poskytnutí informací.  

Objevte jeho další silné stránky

Bezpečnost

Systém aktivního nouzového brzdění

Renault MEGANE GrandCoupé je vybaven systémem, který dokáže analyzovat vzdálenost od vozidla před vámi a varovat vás v případě nebezpečí srážky. Pokud nezareagujete na vizuální a zvukové signály, spustí se systém aktivního nouzového brzdění, aby zabránil nehodě nebo zmírnil následky srážky.

Objevte jeho další silné stránky

renault-megane-sedan-lff-ph1-features-safety-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg
renault-megane-sedan-lff-ph1-features-multimedia-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Multimédia

Prozkoumejte multimediální systém R-LINK 2

Multimediální systém R-LINK 2 s dotykovou obrazovkou je vestavěn do palubní desky Renault MEGANE GrandCoupé a umožňuje provádět nastavení dle vašich přání. Displej, klimatizace, poloha sedadla, přístup k rádiu, navigace nebo vaše aplikace... Jeho jednoduché a snadno ovladatelné rozhraní vám umožňuje vytvořit až 6 uživatelských profilů.

Objevte jeho další silné stránky

 

80750_2016_-_all_new_renault_megane_sedan.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_