novy-renault-koleos-hp

Renault KOLEOS

Cena již od 885 000 Kč

Pociťte sílu SUV

Muskulaturní profil, vytříbený interiér a charisma, které jej odlišuje od ostatních vozů... Nový KOLEOS vyjadřuje svou osobnost a nabídne vám ještě lepší pohodlí a výraznější vzhled. Vyjádřete váš styl!


Pozvánka do světa pohody

Nový KOLEOS se sklopnými zadními sedadly nabízí nejlepší prostor pro nohy ve své kategorii, aniž by byl omezen objem zavazadlového prostoru. Nový KOLEOS vás zanese do světa Haute couture. Výrazný vzhled, kvalitní materiály, kůže s ozdobným prošitím a ozdobné prvky z matného chromu... Buďte jako v peřince určené pro vaši pohodu.


Objevte Nový Renault KOLEOS
21233713_2019_-_new_renault_koleos.jpg

Nový RENAULT KOLEOS

Ohromující přední maska

Nový KOLEOS s mřížkou chladiče se zvýrazněným reliéfem, chromovaným nárazníkem, LED mlhovými světly a masivním ochranným krytem podvozku je ten pravý vůz pro skutečné dobrodruhy. 18“ a 19“ disky kol z lehké slitiny, které dávají vozu Nový KOLEOS ještě větší přitažlivost. S ikonickým světelným podpisem Renault ve tvaru písmene C, vám jedinečný a pronikavý vzhled vašeho vozu Nový KOLEOS pomůže vystoupit z davu.

MOTORY

Buďte dobrodružní

Objevte naši novou generaci motorů Blue dCi navržených ke kombinaci výkonu a snížení emisí: 

Blue dCi 150 X-Tronic: Tento motor s pohonem předních kol poskytuje pružnost a plynulost a přesvědčí vás svou všestranností a úsporou paliva. 

Blue dCi 190 X-Tronic All Mode 4x4-i: Tento motor v kombinaci se schopností řazení rychlostních stupňů nabízí nejvyšší úroveň výkonu a radosti z jízdy. Poskytuje výbornou odezvu ve všech rychlostních stupních pro dlouhé cestování i řádění v terénu.

21233721_2019_-_new_renault_koleos.jpg

Cestujte v naprostém pohodlí

Prostorný a modulární vůz Nový KOLEOS vás přivítá v prostoru vyhrazeném pro vaše pohodlí i pohodlí vašich cestujících.

21227273_2019_-_new_renault_koleos.jpg

Usnadněte si život

Easy Park Assist

Staňte se mistrem podélného parkování díky parkovacímu asistentu Easy Park Assist! Systém měří dostupný prostor a stanovuje dráhu jízdy. Nechte jej převzít řízení a snadno parkujte váš vůz.

Objevte jeho další silné stránky

Cestujte s klidnou myslí

Aktivní systém nouzového brzdění

Při nouzovém brzdění systém spolupracuje s ABS/ESC, aby zkrátil vzdálenost nutnou pro zastavení. Naše asistenční systémy řidiče jsou navrženy pro vaši ochranu za všech okolností.

Objevte jeho další silné stránky

21227278_2019_-_new_renault_koleos.jpg
21233699_2019_-_new_renault_koleos.jpg

Konektivita na cestách

Dotykový tablet R-LINK 2 s velkou svisle umístěnou 8,7" obrazovkou a online připojením vám umožní ovládat funkce vozu, multimédia, navigaci, telefonování a asistenční systémy řidiče.Získejte okamžité výhody díky funkcím Android Auto™ a Apple CarPlay™ na systému R-LINK 2.

Objevte jeho další silné stránky

 

21233723_2019_-_new_renault_koleos.jpg
novy-renault-koleos-2.jpg

Vydejte se na jedinečný zážitek!

Nový Renault KOLEOS INITIALE PARIS

Probuďte své smysly

19" disky kol s diamantovým vzorem, jedinečná mřížka chladiče, čalounění z kůže Nappa zvýrazněné ozdobným prošíváním... Objevte novou interpretaci vozu Nový KOLEOS INITIALE PARIS a nechte se unést jeho vytříbenou atmosférou.

ZJISTĚTE VÍCE O NOVÉM KOLEOS INITIALE PARIS


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_