renault-kadjar-8

Renault KADJAR

Cena již od 638 000 Kč

Udělejte silný dojem

Zcela přepracovaný Nový KADJAR představuje asertivnější vnější vzhled a také optimální pohodlí a kvalitu interiéru. Přední a zadní LED světla, anténa ve tvaru žraločí ploutve, nápadná čelní maska a 19“ kola z lehké slitiny okamžitě přitáhnou pozornost.


Unikněte stylově každodennímu stresu...

Kvalitní detaily a zpracování dodávají tomuto SUV skutečný pocit jedinečnosti. Dotyková 7" obrazovka multimediálního a navigačního R-LINK 2 integrovaná do nové středové konzoly je velmi ergonomická a intuitivní.


Objevte Renault SCENIC
renault-kadjar-1.jpg

Objevte Nový Renault KADJAR

...a proč si nevyjet i do terénu...

Výkonné motory, pohon všech čtyř kol a svůdný vzhled... Nový KADJAR nabízí dokonalou vyváženost mezi výkonem, úsporností a každodenní jízdou. Díky vyšší světlé výšce a možnosti volby ze tří pohonů – 2WD, Lock  a Auto – vám vůz Nový KADJAR umožní prozkoumat nové obzory. Navíc s úspornějšími motory vám pomůže optimalizovat spotřebu paliva v každém terénu.

Objevte Nový renault KADJAR

 

Zážitek na palubě vozu

... nezapomeňme na pohodlí...

Zvýšená sedadla, sedadla s nastavitelnou délkou sedáku, USB přípojky, klimatizace v přední a zadní části, sklopná zadní sedadla a chytré úložné prostory. Nový KADJAR se přizpůsobí vašemu životnímu stylu s palubní výbavou zaměřenou na pohodlí. Toto SUV je také vybaveno nejnovější technologií, audiosystém Bose®, parkovacím asistentem Easy Park a systémem R-LINK 2. Nezapomeňme na služby Renault EASY CONNECT, které propojí váš vůz s chytrým telefonem... a usnadní váš život.  

Objevte Nový renault KADJAR

21215315_2018_-_new_renault_kadjar.jpg

Nový Renault KADJAR

Zažijte vzrušení z dobrodružství v naprostém pohodlí...

Toto 5místné SUV si vás získá svou radostí z řízení a pohodlnou zvýšenou polohou řidiče.

21215287_2018_-_new_renault_kadjar.jpg

Technologie

Inteligentní světlomety

Nový KADJAR je vybaven mlhovými světlomety s funkcí odbočovacích světlometů, výkonnými čelními světlomety LED Pure Vision a automatickým přepínáním mezi dálkovými a potkávacími světly pro lepší viditelnost.

Objevte jeho další silné stránky

Bezpečnost

Systém varování před opuštěním jízdního pruhu

Při rychlostech nad 70 km/h vás tento systém upozorní, pokud vůz neúmyslně přejede plnou nebo přerušovanou čáru jízdního pruhu. Díky tomuto varování bude vaše jízda bezpečnější, protože vás upozorní i na odbočky.

Objevte jeho další silné stránky

21215290_2018_-_new_renault_kadjar.jpg
21215309_2018_-_new_renault_kadjar.jpg

Zážitek na palubě vozu

Velkorysý zavazadlový prostor

Naložte vše, co potřebujete, do obsahu až 527 l. Přepravujte náklad o délce až 2,5 m díky možnosti sklopení zadních sedadel jediným pohybem. Připojte všechna svá multimediální zařízení k USB přípojkám, přípojce 3,5 mm a zásuvce 12 V a využijte chytré úložné prostory (až 30 l) po celé kabině. Užijte si krajinu naplno a nechte vstoupit světlo do svého SUV přes pevnou prosklenou střechu o ploše 1,4 m².

Objevte jeho další silné stránky

 

21215319_2018_-_new_renault_kadjar.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_