novy-renault-espace-hp.jpg

Renault Nový ESPACE

Cena již od 1 270 000 Kč

Velký crossover nejvyšší třídy

Podívejte se na rozdíl! Odvážný zvenku a dokonale vybroušený zevnitř. Nový ESPACE nese všechny charakteristické rysy crossoveru a navíc podtrhuje vaši osobnost. 


Nechte se pohltit radostí

Nový ESPACE INITIALE PARIS nabízí to nejlepší z know-how skupiny Renault, pokud jde o kožené čalounění Nappa a pečlivě provedenou povrchovou úpravu.


Objevte Renault ESPACE
novy-renault-espace-2.jpg

Exteriér s notnou dávkou elegance

Se svým ostrým vzhledem, plynulými liniemi a rafinovanými plochami tento Nový ESPACE hravě obhájí svoji osobnost luxusního crossoveru.

Komfortní prostor

Vítejte v první třídě! Nový 5 i 7místný ESPACE bude se svým prostorným a sofistikovaným interiérem dokonalým společníkem na jakoukoli vzdálenost. Uvolněte se!

novy-renault-espace-3.jpg

Vstupte do světa vozu Renault ESPACE

Nechte se unést za hranice všedních dní

Vstupte do moderního světa luxusu. Renault ESPACE vám přináší to nejlepší z palubních technologií, aby usnadnil vaše cestování. Udělejte si z každé cesty zvláštní zážitek.

resizer-video.png

Prosvětlete svůj život s technologií Renault Multi-Sense®

Zažijte celou škálu pocitů díky systému Multi-Sense®. Sportovní? Klidný? Účinný? Renault ESPACE se přizpůsobí každému vašemu přání s 5 režimy od „komfortu“ až po „sport“. Každý nejmenší detail přispívá k vaší pohodě: osvětlení interiéru, styl a informace zobrazené na obrazovkách, akustika a temperament motoru... Vydejte se na cestu do intenzivnějšího světa.

Užijte si klid v duši

Udržujte si odstup s Adaptivním tempomatem

V případě, že vzdálenost od vozu jedoucího před vámi není dostatečná, adaptivní tempomat automaticky upraví rychlost vaší jízdy, aby zachoval bezpečný odstup. Všechny důležité informace vidíte na Head-Up displeji a nemusíte ani na okamžik spustit oči z vozovky. Použijte Head-Up display k přístupu ke všem důležitým informacím, aniž byste museli spustit oči z vozovky.

resizer-video.png
novy-renault-espace-6.jpg

Skutečný zážitek s R-LINK 2

Objevte palubní multimédia! Vše bylo přepracováno pro vás. R-LINK 2 má tradiční předinstalované funkce: navigace TomTom 3D, rádio, hudba, Bluetooth® hands-free, informace o vozidle, online služby atd. Lze jej však úplně přizpůsobit dle vašich potřeb. Nastavte si na svou domovskou stránku své oblíbené aplikace a vytvořte až 6 profilů pro uložení nastavení řidiče a předvoleb Multi-Sense®. Jednoduché a plynulé rozhraní, srozumitelné nabídky, velká tlačítka, hlasové ovládání a další. Užijte si to nejlepší ze světa multimédií!

 


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_