novy_renault_clio_full_hybrid_01

Renault NOVÉ CLIO E-TECH FULL HYBRID

Cena již od 383 000 Kč

po více než 30 letech úspěchů přináší nový Renault Clio E-Tech full hybrid novou energii

145 K

pohonná jednotka E-Tech full hybrid

20

pokročilých asistenčních systémů řidiče

10 PALCŮ

přizpůsobitelný přístrojový štít

900 KM

dojezd

nový design, sportovní vzhled verze esprit Alpine
komfort na palubě a biomaterály
pohonné ústrojí E-Tech full hybrid o výkonu 145 koní
až 80 % času ve městě jízda na čistě elektrický pohon
samodobíjecí hybrid
celkový dojezd až 900 km


novy_renault_clio_full_hybrid_01.jpg
novy_renault_clio_full_hybrid_02.jpg

VERZE ESPRIT ALPINE:

výrazná změna s novým vzrušujícím stylem – výrazně tvarované panely karoserie, širší mřížka chladiče, nová přední světla full LED ve tvaru půldiamantu. verze esprit Alpine oživuje sportovní charakter. exteriér se vyznačuje 17“ disky kol „la flèche“, F1 spoilerem v šedé barvě a výrazným logem. čalounění interiéru zdobí vyšívaná loga Alpine, výrazné prošívání a francouzská vlajka. červené, bílé a modré prošívání na volantu – připomínka odkazu esprit Alpine.

E-Tech full hybrid 145k

nový zážitek z jízdy se svěží silou – vzrušující, hospodárný a tichý. tato samodobíjecí hybridní pohonná jednotka je pohotová a účinná. až 80 % jízdy po městě na elektřinu při celkovém dojezdu až 900 km*. vůz není třeba připojovat k síti, baterie se nabíjí během zpomalování a brzdění. díky snížení spotřeby paliva na 4,1 l/100 km dosahuje nízkých emisí CO₂

maximální výkon

105 kWh (145k)

převodovka

automatická, multi-mode

emise CO2 WLTP

od 93 g/km

spotřeba

od 4,1 l/100 km
napětí baterie 250 V + kapacita 1,2 kWh
novy_renault_clio_full_hybrid_hybrid.jpg
novy_renault_clio_full_hybrid_benzin.jpg

benzín

Renault Clio je k dispozici ve variantě TCe 90. tento benzínový motor je spárovaný s manuální převodovkou, je kultivovaný, pružný, spolehlivý a hospodárný.

maximální výkon

100 hp /160 Nm)

převodovka

manuální šestistupňová

emise CO2 WLTP

od 108 g/km

spotřeba

bude upřesněno
napětí baterie 12 V

LPG

Tento dvoupalivový motor na benzin a LPG vám nabízí jiný druh motoru s nižšími emisemi CO₂. jeho všestrannost zajišťuje dojezd až 1 200 km* a úsporu na čerpacích stanicích kdekoli v Evropě.

maximální výkon

100 hp (170 Nm)

převodovka

manuální šestistupňová

emise CO2 WLTP

od 107 g/km (lpg)

spotřeba

od 6,9 l/100 km (lpg)
napětí baterie 12 V
novy_renault_clio_full_hybrid_lpg.jpg

prostor a modulární uspořádání

Renault Clio E-Tech full hybrid poskytuje dokonalou rovnováhu mezi pohodlím cestujících a velikostí zavazadlového prostoru. jeho uspořádání si můžete nakonfigurovat podle svých potřeb. díky vynikajícímu prostoru pro nohy o délce 16,5 cm si můžete na zadních sedadlech dopřát maximální prostor pro děti i dospělé. snadno zvětšete prostor pomocí zadní lavice sklopné v poměru 1/3-2/3. sklopením všech 3 sedadel se zavazadlový prostor změní z 391 l na 1 069 l.

novy_renault_clio_full_hybrid_07.jpg
novy_renault_clio_full_hybrid_08.jpg

DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ ŠTÍT

Přizpůsobitelný 10“ digitální přístrojový štít* vám umožní vybrat si informace, které chcete mít na očích pro optimální jízdní komfort.

9,3“ MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM EASY LINK A PŘIPOJENÉ SLUŽBY

Easy link vám umožňuje 3 roky bezplatného používání on-line navigace TOMTOM včetně vyhledávání Google, automatických aktualizací a informací o cenách pohonných hmot. K aplikacím smartphonu můžete přistupovat na centrální obrazovce a pomocí ovládacích prvků na volantu prostřednictvím bezdrátového zrcadlení Android Auto™ a Apple CarPlay™.

novy_renault_clio_full_hybrid_10.jpg
novy_renault_clio_full_hybrid_11.jpg
novy_renault_clio_full_hybrid_12.jpg

kamerový systém 360°

čtyři kamery vytvářejí 360° pohled na okolí vašeho vozu Clio E-Tech full hybrid a zobrazují jej na centrální obrazovce. manévry můžete provádět s naprostým klidem.

adaptivní tempomat

systém analyzuje dopravní podmínky a automaticky se jim přizpůsobuje. detekuje vůz jedoucí před vámi a udržuje bezpečnou vzdálenost.
pokud se přiblížíte příliš blízko, zabrzdí, a až bude vozovka volná, opět zrychlí.

systém automatického nouzového brzdění

tento asistenční systém řidiče upozorňuje na možné riziko srážky s vozidlem, cyklistou nebo chodcem. aby se zabránilo kolizi, spustí systém nouzové brzdění, pokud zaváháte nebo nereagujete dostatečně rychle.


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_