renault-clio-beauty-shot-desktop-old-3000x1300.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Renault CLIO

Cena již od 383 000 Kč

3 důvody, proč si vybrat Nový Renault CLIO

Stylový malý vůz

s možnostmi personalizace

Revoluční interiér

s prvotřídními materiály

Moderní asistenční systémy

pro klidnou jízdu

Objevte verze

Jízdu s ním budete milovat

Jedna z největších dotykových obrazovek ve své třídě s online navigačním systémem, hledáním bodů zájmu pomocí Google Places atd. Se novým multimediálním systémem Vám Nové CLIO poskytne dokonale jednoduché online zážitky!


Vyjádřete svou osobnost!

Smyslné linie, dynamický profil a nová světla s technologií full LED… Nové CLIO si vás získá na první pohled svým moderním a dynamickým stylem, který je ještě zdůrazněn novým metalickým lakem oranžová Valencia. S možnostmi personalizace, novými disky kol a a sportovní verzí R.S. Line má tento malý vůz širokou nabídku, která uspokojí všechny potřeby.


21221463_2019_-_new_renault_clio.jpg
renault-clio-overview-0010.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Revoluce uvnitř

Nechte se okouzlit

Uvnitř vozu se počítá každý detail. Nové CLIO prošlo revoluční proměnou a nyní je vybaveno vysoce kvalitními materiály a vkusnými detaily. S novým kokpitem zaměřeným na řidiče a pohodlnými sedadly si užijete jízdu, která bude inspirací pro vaše smysly. A aby byla skutečně ještě více posílena vaše pohoda, můžete si vybrat pakety personalizace interiéru a systém MULTI-SENSE s ambientním osvětlením. Interiér přesně takový, jaký jej chcete mít!

Objevte život na palubě vozu

Jízdu s ním budete milovat

Jedna z největších dotykových obrazovek ve své třídě s online navigačním systémem, hledáním bodů zájmu pomocí Google Places atd. Se novým multimediálním systémem Vám Nové CLIO poskytne dokonale jednoduché online zážitky!

Ve městě i mimo něj vás tento malý vůz udrží v bezpečí díky automatickému nouzovému brzdění s detekcí chodců a cyklistů. Nové CLIO představuje nejnovější pokročilé asistenční systémy, které jsou seskupeny pod značku Renault EASY DRIVE. Tyto systémy usnadní řízení a parkování, včetně kamerového systému 360° a parkovacího asistnenta Easy Park Assist.

Objevte nové technologie

renault-clio-overview-0016.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Nový Renault CLIO

Objevte znovu pohodu...

Nové CLIO představuje naprosto nový interiér, který přináší maximální pohodlí pro cestující a více prostoru. Nové CLIO je vybaveno nejinovativnějšími dostupnými technologiemi, které zajistí cestování plné zážitků.

Přizpůsobte si váš vůz Nové CLIO

podle svého vkusu…

Přizpůsobte si vzhled vašeho vozu tak, aby co nejlépe odpovídal vašemu vkusu a dodejte mu více elegance a originality.

Dodejte vašemu vozu jedinečný design díky našim chromovaným zpětným zrcátkům. Vaše Nové CLIO bude vypadat elegantněji i sportovněji.

Zobrazit katalog příslušenství

21221463_2019_-_new_renault_clio.jpg
resizer-video.png

Audiosystém BOSE®

Společnosti Renault a BOSE navrhly na míru pro Nové CLIO inovativní audiosystém. S 8 reproduktory a dokonale integrovaným Fresh Air subwooferem si vychutnáte úžasný zážitek z hudby.

Objevte další prvky Nového Renault CLIO

 

… v naprostém bezpečí

Aktivní nouzové brzdění

Nové CLIO je váš strážný anděl, který nad vámi neustále drží ochrannou ruku a sleduje dopravní situaci a také neočekávané situace. Náhlé, prudké brzdění, chodec přecházející silnici... Tento malý vůz vás nejen varuje, ale umí v nouzi dokonce i automaticky zabrzdit.

Objevte vybavení dodávané u vaší verze

21222612_2019_-_new_renault_clio.jpg
21221447_2019_-_new_renault_clio_r_s_line.jpg
21221444_2019_-_new_renault_clio_r_s_line.jpg

Vyjádřete svou sportovnost

Nového Renault CLIO R.S. Line

Se svými sportovními liniemi má Nové CLIO R.S. Line jedinečnou osobnost: přední nárazník se splitterem ve stylu F1,  znak divize Renault Sport a 17” disky kole v designu Magny-Cours. V přední části se pyšní  spodní mřížkou se strukturou včelí plástve a v zadní části difuzorem s oválnou chromovanou koncovkou výfuku.

Objevte verzi R.S.Line


Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_