21229587_2019_-_new_renault_captur.jpg

Renault CAPTUR

Cena již od 465 000 Kč

Jste připraveni na Renault CAPTUR?

Bezchybná povrchová úprava

Disky kol z lehké slitiny

Inteligentní hands-free karta

Velký zavazadlový prostor

Objevte verze


SUV se sportovními křivkami

Působivá silueta, vytříbený interiér a plně personalizovatelný vzhled a širokou nabídkou dvoubarevných provedení karoserie... Větší a modernější Nový CAPTUR má všechny charakteristické znaky SUV a zanechá silný první dojem. 


PERSONALIZACE

Vytvořte si vůz, který odráží vaši osobnost

Vystupte z davu! Nový CAPTUR stále nabízí nevídané množství možností personalizace exteriéru i interiéru.

21229588_2019_-_new_renault_captur.jpg

Nechte se unést jeho tvarem

Nový Renault CAPTUR je pravé SUV s nezaměnitelným designem. Pro každého jeho vlastní vůz CAPTUR. Vyberte si z celé řady možností personalizace, aby vůz odrážel Vaši osobnost.

Objevte jeho design

 

VZHLED INTERIÉRU

Revoluce

Revoluční a kvalitní interiér Smart Cockpit, který je natočený směrem k řidiči, 9,3'' multimediální dotyková obrazovka systému Easy Link, 10,25'' digitální přístrojový štít, inovativní plovoucí konzole s futuristickou řadicí pákou „E-shifter“... Objevte kvalitní a pohledný interiér, který je nabitý nejmodernějšími technologiemi.

Objevte jeho design

21229581_2019_-_new_renault_captur.jpg

Vstupte do světa vozu nový CAPTUR

Objevte vybavení tohoto špičkového SUV.

21233489_2019_-_new_renault_captur.jpg

S aplikací MY Renault zůstaňte ve spojení se svým vozem

Abyste mohli se svým vozem komunikovat na dálku, byla aplikace MY Renault zcela přepracována a rozšířena o služby, bez kterých se již neobejdete: zjednodušená příprava vašich tras se zasláním cíle cesty do systému vašeho vozu, sledování vaší pěší trasy po opuštění vozu, lokalizace vozu, sledování údržby nového vozu CAPTUR a celá řada dalších užitečných funkcí. S aplikací MY Renault budete mít svůj vůz stále na dosah.

Objevte jeho další technologie

Špičkové technologie

Nový CAPTUR je pro bezpe čný zážitek z jízdy vybaven technologiemi nejvyšší úrovn ě a otevírá cestu k autonomnímu řízení. Jako například Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go. Nový CAPTUR udržuje bezpečnou vzdálenost od vozů jedoucích před ním. V dopravní zácpě se vůz zastaví a znovu se rozjede, když se začnou stojící vozy znovu rozjíždět.

21229564_2019_-_new_renault_captur.jpg
21233500_2019_-_new_renault_captur.jpg

Nejlepší modularita

Využijte velkého prostoru a výbavy navržené pro poskytnutí maximálního komfortu. K dispozici máte největší zavazadlový prostor v dané kategorii (až 536 l) a důmyslnou modularitu, kterou zajišťuje lavice posuvná v rozsahu 16 cm. Potřebujete převážet dlouhé nebo objemné předměty? Po sklopení lavice lze vzadu získat velký prostor o celkovém objemu 1 275 l.

Zůstaňte ve spojení

 

21229584_2019_-_new_renault_captur.jpg
_
_
_
_
_
_
_