megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_02

Renault MEGANE GRANDTOUR E-TECH

Cena již od 795 000 Kč

Vždy elegantní a modulární kombi je nyní k dispozici ve verzi plug-in hybrid


Nový MEGANE Grandtour je nyní k dispozici v plug-in hybridní verzi!

Nový MEGANE Grandtour je vybaven novou pohonnou jednotkou E-TECH PLUG-IN HYBRID. Představuje to nejlepší z obou světů a nabízí vám jedinečné zážitky z jízdy. Jezděte v elektrickém režimu od pondělí do pátku. Stačí každý den jedno nabití. O víkendech přepněte na hybridní režim a vydejte se na cestu bez obav z dojezdu.

 

Výhody elektrického pohonu s univerzálností hybridu!


megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_03.jpg
megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_06.jpg

Nový MEGANE Grandtour může nabídnout mnohem více než jen to, že se jedná o hybridní vůz!

Štíhlá silueta, pohodlný interiér, modulární zavazadlový prostor... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID představuje to nejlepší z nabídky vozů MEGANE Grandtour se všemi výhodami hybridu.

MY Renault

________

Přihlaste se ke svému účtu MY Renault a prohlédněte si úroveň nabití vaší baterie, naprogramujte nabíjení nebo předehřátí prostoru pro cestující ve vašem voze Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID na optimální teplotu z vašeho chytrého telefonu.

megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_08.jpg

NABÍJENÍ

Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in hybrid

megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_09.jpg

Doma

________

  • Váš autorizovaný prodejce Renault Vám představí nabídku nabíjecích řešení a zprostředkuje kontakt na certifikovaného elektrikáře.
  • Certifikovaný elektrikář následně provede osobní prohlídku místa instalace u Vás doma.
  • Po prohlídce místa instalace Vám elektrikář navrhne řešení pro Váš domov včetně seznamu nutných kroků a úprav.
  • Po výběru ideálního řešení pak provede instalaci a uvedení do provozu nabíjecího místa.

V práci

________

Rostoucí počet podniků instaluje pro své zaměstnance nabíjecí místa  pro elektromobily. Nabíjejte Nový Renault MEGANE Grandtour  E-TECH  Plug-in hybrid po příjezdu do práce ze všech běžných dobíjecích stanic,  které umožňují nabíjení střídavým proudem!

megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_04.jpg
megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_10.jpg

V síti veřejných nabíjecích míst

________

Na nabíjecích místech v nákupních centrech, parkovištích v centrech měst nebo na veřejných silnicích můžete svůj vůz pohodlně dobít. Než stihnete nakoupit a zajít do kina, tak bude vůz plně nabit.

megane_grandtour_e-tech_plug-in_hybrid_07.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_