renault_clio_etech_hyb_10

Renault NOVÉ CLIO E-TECH

Cena již od 510 000 Kč

Vše, co očekáváte od vozu CLIO, s výhodami hybridního pohonu


CLIO je nyní hybridní

S novým hybridním pohonem poskytuje CLIO E-TECH hybrid nepřekonatelný zážitek z jízdy a ještě vyšší úsporu paliva.


renault_clio_etech_hyb_03.jpg
renault_clio_etech_hyb_08.jpg

Uvnitř vám CLIO nabídne dokonce ještě více...

CLIO nabízí revoluční interiér, který je plný příjemných a měkčených materiálů a navíc nabízí celou řadu možností personalizace pro ještě příjemnější a pohodlnější pobyt na palubě.

Až 80 % času jízdy ve městě na čistě elektrický pohon

________

Zažijte elektrickou jízdu, jako nikdy dříve. CLIO E-TECH hybrid kombinuje elektrický a spalovací motor s obzvláště úspornou multimódovou automatickou převodovkou. Výsledek: 100% rozjezdů na elektrický pohon, optimalizovaná jízda na elektrický pohon až z 80 % času ve městě a zážitek z tiché elektrické jízdy

baa61d1458.jpg

POHODLÍ A TECHNOLOGIE

ovládněte silnice z pohodlí vaší kabiny

resizer-video.png

Aktivní nouzové brzdění

CLIO je vaším strážným andělem. Sleduje dopravu a zjišťuje, zda nedochází k nečekané situaci. Prudké brzdění, chodec náhle vstupující do vozovky... CLIO vás varuje a dokonce umí automaticky použít nouzové brzdění.

multimediální systém Easy Link

Nový multimediální systém EASY LINK je přizpůsobitelný multimediální systém, který je intuitivní a uživatelsky přátelský. Jeho dotyková obrazovka s vysokým rozlišením může mít velikost až 9,3".

renault_clio_etech_hyb_010.jpg
renault_clio_etech_hyb_013.jpg

Vyhledávání adres Google

Potřebujete naplánovat výlet do Bratislavy nebo si vybrat italskou restauraci? Najděte tu správnou destinaci pomocí podrobných informací Google s více než 100 miliony bodů zájmu.

renault_clio_etech_hyb_09.jpg

Tato nabídka má informativní charakter a nezavazuje žádnou ze stran k uzavření Smlouvy o úvěru. Každý obchodní případ podléhá individuálnímu schválení. Veškeré hodnoty v kalkulaci jsou pouze s vybraným pojištěním, tzn. kalkulace neobsahuje například Povinné ručení nebo pojištění předních skel. Pro vozy značky Dacia platí kalkulace jen pro základní výbavu: Access, Ambiance, Open a Essential. V případě dotazů se prosím obracejte na autorizované prodejce. Financování je poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

_
_
_
_
_
_
_