novy-logan-05

Dacia NOVÝ LOGAN

Cena již od 313 900 Kč

PROSTORNÝ RODINNÝ SEDAN

Nový Logan odhaluje svůj zcela nový modernizovaný vzhled s robustní siluetou, kterému dominuje nově navržená přední část zvýrazněná novými světlomety s technologií LED ve tvaru Y. Tento sedan má praktické vybavení, modulární zavazadlový prostor a jeden z největších interiérů ve své kategorii, což znamená, že si cestování může užít celá rodina.

ZÁŽITEK NA PALUBĚ VOZU

UVOLNĚNÝ ZÁŽITEK NA PALUBĚ VOZU

novy-logan-04.jpg

Přepracovaná palubní deska

Nově navržená palubní deska nabízí všechny ovládací prvky intuitivně vždy v dosahu. Díky tomu nebyla jízda nikdy jednodušší a příjemnější.

Výškově i podélně nastavitelný volant

Zcela nová funkce vám umožňuje rychle a snadno nastavit volant nejen na výšku, ale i podélně, tak abyste mohli zaujmout optimální jízdní polohu.

novy-logan-05.jpg
novy-logan-06.jpg

Optimální tepelný komfort

Automatická klimatizace reguluje teplotu, zatímco vy si během jízdy užíváte optimální tepelný komfort.

MODERNÍ TECHNOLOGIE

novy-logan-07.jpg

MEDIA NAV

Nespouštějte oči ze silnice. Všechny potřebné informace máte na velkém 8“ dotykovém displeji s vestavěnou navigací, v němž se bezdrátově zrcadlí obrazovka chytrého telefonu. Telefon, rádio, GPS navigace, multimédia atd. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB. Kvalita zvuku linoucího se ze šesti integrovaných reproduktorů vás dostane.*

MEDIA DISPLAY

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí obrazovku vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.*

novy-logan-08.jpg
novy-logan-09.jpg

MEDIA CONTROL

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

 

_
_
_
_
_
_