• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Příjem oprav

Příjem oprav

Každý zákazník, který přijede na jakoukoliv opravu do servisu u nás projíždí testovací linkou, která v sobě zahrnuje test sbíhavosti, tlumičů a brzd. Za touto linkou je instalován hydraulický hever se spodním osvětlením, kde jsme schopni každému zákazníkovi v rámci základních služeb přímého příjmu, vozidlo vyzdvihnout a provést základní prohlídku a kontrolu vozidla. Všechny výše uvedené služby se provádí v rámci našeho servisu ZDARMA.Příjem oprav slouží k převzetí vozu servisním poradcem do opravy. Při přebírání vozu servisní poradce zkontroluje stav Vašeho vozidla, ZDARMA na naší testovací lince vyzkoušíme stav Vašich tlumičů, sbíhavost vozu a účinnost brzd Vašeho vozu. Dále nabízíme možnost ZDARMA zdvihnout na zvedáku tak, aby jste sami se servisním poradcem mohli projít stav spodní části vozu (výfuk, netěsnosti, poškození podvozku, atp..). Servisní poradce je připraven Vám kdykoliv poradit i pomoci s potížemi na Vašem voze, případně zodpovědět Vaše dotazy týkajících se čerpání záruk a služeb s vozem spojených. Součástí příjmu vozu do opravy je vystavení zakázkového listu, kde je jednak zaznamenán stav Vašeho vozu (najeté km, palivo v nádrži a jiné) a popis oprav, které se na vozidle budou provádět. Dále je stanovena předběžná cena opravy a termín jejího dokončení. Cena se může lišit v předepsaném rozpětí. Při překročení této ceny o 10% je klient neprodleně vyrozuměn, že se cena bude lišit, případně o kolik a je s ním tato situace konzultována. Po opravě vozu, v dohodnutý termín, je vůz v příjmu oprav zpět předán klientu, kde klient obdrží fakturu a jsou mu servisním poradcem vysvětleny všechny položky.
Pro objednání do servisu můžete volit dvě cesty:

1) elektronická
na adrese http://planovac.pyramidapruhonice.cz/klient/praha – zde si vyberete termín, vyplníte krátký formulář týkající se Vašeho vozu, popisu opravy a kontakt na Vás, následně odešlete, obratem obdržíte potvrzení, nebo návrh jiného termínu

2) telefonická
k dispozici jsou telefonní linky na naše servisní poradce:
+420 267 184 732
+420 267 184 733
k dispozici v době od 7:00 – 19:00 v pracovní dny a v sobotu 9:00-15:00

pro případ nehody nebo okamžité pomoci můžete využít NON STOP linku
+420 602 182 424


Těšíme se na setkání s Vámi,
Váš tým Pyramida Průhonice

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >