• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Přestavba na LPG

Přestavba na LPG

Proč se rozhodnout pro přestavbu na LPG?

Ekologický a velmi bezpečný pohon automobilů s využitím LPG je velice oblíbeným alternativním pohonem. Doby, kdy auto upravené na LPG bylo „cítit“ několik kilometrů předem jsou již dávno pryč. V dnešní době se využívají pro přestavbu na pohon LPG plně elektronická zařízení. LPG nádrže jsou vyrobeny z masivní oceli oproti plastovým nádržím na benzín. Již takřka nelze poznat, zdali auto jede na zastaralý benzín či na nové moderní palivo LPG.

O přestavbě na LPG

Tartarini

Modely Renault, Dacia využívají prověřenou technologii sekvenčního vstřikování LPG od společnosti Tartarini Auto. Akční cena lokální přestavby u většiny nových vozů Renault, Dacia  je bezkonkurenčních 29.900 Kč vč. DPH! Pro cenu LPG přestavby u ojetých vozů kontaktujte svého dealera Renault a Dacia PYRAMIDA Průhonice PLUS s.r.o. Přestavby na LPG provádíme na vozech Renault, Dacia do stáří 1 roku.

Doba montáže přestavby na LPG se u většiny nových vozů Renault, Dacia pohybuje okolo 15 hodin.

Přestavba neomezí velikost zavazadlového prostoru, neboť tlakové toroidní nádrže jsou umístěny místo rezervního kola. Instalaci provádí autorizovaný dealer Renault a Dacia PYRAMIDA Průhonice PLUS s.r.o. Na přestavěná vozidla se vztahují standardní dvouleté záruční podmínky.

Veškeré přestavby u autorizovaného dealera Renault a Dacia PYRAMIDA Průhonice PLUS s.r.o. jsou v souladu se zákonnými předpisy a požadavky STK.

Výhody LPG:

Náklady na PHM se sníží až o 50%. Velmi rychlá návratnost investice, úspora na ujetých 1000 km minimálně 1000 Kč (dle typu motoru). Návratnost investice do přestavby, dle typu systému, od nejlevnějšího do 6 ti měsíců od přestavby (při ujetí 30 000 km/rok). Firemní vozidla upravená na pohon LPG nemusí platit silniční daň. Obsah škodlivých látek ve výfukových plynech je výrazně nižší něž u provozu na benzín. LPG plní emisní limity v lepší kvalitě než benzín. Možnost používání obou druhů paliva je i nadále zachována, stačí přepnout tlačítko na přístrojové desce a to i během jízdy. Dojezdová vzdálenost se díky možnosti využití obou druhů pohonu až zdvojnásobí! Oblíbenost LPG pohonu je v naší republice a v Evropě obecně velmi vysoká, čemuž odpovídá i velký počet čerpacích stanic.

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >