• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Náhradní díly

Náhradní díly

 

Váš vůz si zasluhuje tu nejlepší péči! Nabízíme Vám profesionalitu proškolených techniků Renault & Dacia a originální náhradní díly, které zachovají kvalitu a hodnotu Vašeho vozu.

ORIGINÁLNÍ DÍL PRO VÁŠ VŮZ

S jistotou u nás najdete všechny díly pro svůj vůz, a to až do 10 let po ukončení jeho výroby. Výměnou za originální díl máte záruku kvality, životnosti a zachování výkonu i jízdních vlastností.

ORIGINÁLNÍ DÍL PRO VÁŠ KLID

Kvalita originálních dílů Renault je zárukou Vašeho klidu. Jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, stejně jako původní díl Vašeho vozu, a kovové díly mají záruku 12 let na neprorezivění. Na veškeré opravy se samozřejmě vztahuje záruka na práci i na originální díl.

ORIGINÁLNÍ DÍL PRO VAŠE BEZPEČÍ

Každý originální díl Renault je vyráběn podle nejpřísnějších konkurenčních podmínek, a tím udržuje stejnou bezpečnost Vašeho vozu, jako když byl nový.

ORIGINÁLNÍ DÍL PRO DOKONALOU SHODU

Každý originální díl má v sobě totožnou "genetickou informaci" jako původní díl použitý při výrobě vozu, a proto máte naprostou jistotu, že jeho výměna a funkčnost bude bezproblémová a jeho životnost tím pádem delší.

 

 

Nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou ORIGINÁLNÍ DÍLY SEAT®

Originální díly SEAT® Vám nabízí profesionální a výhodné řešení, které na rozdíl od různých náhražek dokonale funguje. Jejich kvalita a vysoká technická úroveň jsou zárukou spolehlivé a bezpečné jízdy a ušetří Vám značné finanční prostředky. Už žádné kompromisy mezi kvalitou a cenou. Originální díly SEAT® jsou k dostání v našem autorizovaném servisu, za velmi výhodné ceny! Na originální díly poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne prodeje nebo montáže.

BEZPEČÍ A FUNKČNOST ZAJISTÍ JEN ORIGINÁLNÍ DÍLY

Více než 350 dopravních nehod, které se letos udály od ledna do konce září má souvislost s technickou závadou automobilu. Podle Policie ČR je jednou z příčin těchto nehod použití neschválených prvků na automobilu, jinými slovy neschválených náhradních dílů. Ty do Česka míří především z Asie. Proč dát přednost originálním dílům?

Snaha ušetřit má v některých případech jasné meze, které se nevyplácí překračovat. U neoriginálních náhradních dílů automobilů to platí dvojnásob. Důkazem jsou praskající brzdové kotouče, špatně svítící světlomety a velkým problémem poslední doby jsou také nekvalitní kola, která se při vyšší zátěži lámou, protože oproti prověřeným originálům nemají dostatečnou pevnost. Na neznačkové díly lze přitom narazit jak na internetu, v kamenných prodejnách tak i v neautorizovaných servisech. Laik přitom často nemá šanci neoriginální díl rozeznat od originálu.

„Neoriginální náhradní díl může ve srovnání s originálním vypadat naprosto totožně, ale přitom bude vyrobený z jiného materiálu a za použití jiné technologie. To má pro konečnou kvalitu dílu zásadní vliv jak z pohledu funkčnosti, tak i bezpečnosti. Zatímco u originálu vám za kvalitu ručí výrobce a prodejce, u dílu dovezeného z Asie, navíc zakoupeného na internetu nemáte záruku prakticky žádnou,“ říká Ing. Jan Špinar, vedoucí divize After Sales ze společnosti Porsche Česká republika s.r.o.

Další nebezpečí neznačkových náhradních dílů se skrývá v tom, že v případě nehody, kdy se ukáže, že její příčinou je použití neschváleného dílu, pojišťovna nemusí řidiči uhradit pojistné plnění. Může to znamenat i porušení záručních podmínek.

S kvalitou samozřejmě souvisí jak bezpečnost, tak i životnost použitého náhradního dílu. Dá se čekat, že pokud se s neoriginálním dílem nic nestane přímo během provozu, v lepším případě motoristu na jeho končící životnost upozorní v autoservisu. A dá se předpokládat, že se tak stane mnohem dřív, než v případě, že by náhradní díl byl originální. „V tuto chvíli se výhodnost nákupu zdánlivě levnějšího neznačkového dílu stírá.“ dodává Jan Špinar.

Společnost Porsche Česká republika s.r.o. svým zákazníkům doporučuje používat pouze originální díly z autorizovaných servisů, které jediné mohou zaručit prověřenou kvalitu nabízející záruku spolehlivé a bezpečné jízdy.

 

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >