• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Akce a novinky

SEAT TOLEDO 2012

1.10.2012
SKVĚLÝ VŮZ. SKVĚLÁ CENA.

 

Vypadá skvěle a jeho spotřeba je skromná. V interiéru je velkorysý a ohromuje výkonem. Všechny tyto vlastnosti nového vozu SEAT Toledo slibují skutečně dynamický jízdní zážitek. Je ztělesněním všeho, co rodinné auto skutečně potřebuje – včetně elegance

 

 

 

Více prostoru pro nohy zpříjemní každou cestu. Více místa na zavazadla usnadní každodenní provoz. Nové Toledo má zkrátka velké pochopení pro vše, co potřebujete na všech svých rodinných výletech.

 

 

Čistě a jasně definované plochy, linie a hrany vytvářejí z nového Toleda vůz, který mezi ostatními vyčnívá. Sebevědomě navržené světlomety, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel a nízko usazené čelní sklo dávají novému Toledu nezaměnitelnou tvář. Styl je totiž v naší DNA.

 

 

Precizní techniku máte pod palcem díky automatické převodovce DSG, která vám hladce zajistí plynulou jízdu. Vyspělé technologie se projevují i v každém z TDI a TSI motorů. Model Ecomotive je špičkou ve své třídě a zajistí nízké emise a jízdní komfort bez nutnosti kompromisu. Krása může mít mnoho podob. A nový SEAT Toledo je jednou z nich.« zpět

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >